Подарунковий сертифікат на Новий рік

Подзвоніть зараз і замовте

Новий рік – це свято до якого потрібно найбільше подарунків. Дітям, батькам, коханим, колегам, друзям. І кожен рік питання одні й ті самі: що подарувати? Як вгадати з подарунком? Де взяти час на пошук всіх цих подарунків та як вкластися в бюджет?

Подарунковий сертифікат від арт-студії Ліхтарик дає відповідь на всі ці запитання:

1. Широкий вибір майстер-класів дає можливість підібрати цікавий варіант для кожного естета.

2. Є можливість подарувати сертифікат з вибором майстер-класу та не ускладнювати собі завдання.

3. На нашому сайті є повний перелік всіх майстер-класів з детальною інформацією, фотографіями та відео оглядами. Наші сертифікати можна замовити в електронному вигляді. Якщо Ви купуєте більше 10 подарункових сертифікатів, то ми безкоштовно доставимо їх Вам по Києву.

4. Мінімальна вартість сертифікату 200 грн, і за ці гроші Ви можете подарувати майстер-клас кавового, акварельного чи пастельного живопису, гончарства, розпису новорічних іграшок, Петриківського розпису, скетчінгу, fashion ілюстрації або графіки.

Подарунковий сертифікат

Подарункові сертифікати від арт-студії Ліхтарик – це прекрасний варіант корпоративного подарунку. Якщо Ви не знаєте, що подарувати колегам чи партнерам, а черговий набір з чаєм або кавою чи цукерки вже не надихає – обирайте емоції в подарунок. Строк дії сертифікату в 6 місяців гарантує, що часу на його  використання точно вистачить. Всі сертифікати можуть бути оформлені для компанії, таким чином, щоб після завершення свят Ви прийшли з колегами на спільний майстер-клас з олійного живопису чи гончарства, ебру чи fluid art, кавового чи акварельного живопису. Обирайте, що Вам до душі серед наших майстер-класів.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам