Творчий тандем: майстер-класи для закоханих

Подзвоніть зараз і замовте

Творчі майстер-класи для закоханих – вибір, що подарує вашому коханню новий політ.

Чому це цікаво?

За старих часів джерелом блаженства для  закоханих, що перебували на початковій стадії своїх відносин, була гра на фортепіано в чотири руки – так в модних світських салонах і скромних будинках створювалися не тільки прекрасні мелодії, а й тісні шлюбні союзи. Сьогодні у вас є можливість відродити той старомодний трепет і відчуття причетності до високого не тільки за фортепіано, а й за гончарним кругом чи мольбертом. Адже це так романтично – малювати разом майбутню відпустку або ліпити чашку один одному.

На наших майстер-класах було багато освідчень, пропозицій жити разом та повідомлень про очікування дитини. Романтичні побачення – це наш улюблений формат творчих майстер-класів. Переживання першого побачення, дбайлива підготовка до пропозиції руки та серця, організація романтичного побачення для святкування річниці весілля. Скільки кохання, творчості та ніжності в цих майстер-класах!

Переваги майстер-класів для закоханих:

 •  Своєрідною красномовною презентацією спільного життя для закоханих, які лише пізнають одне одного, стане майстер-клас зі створення мозаїки: оскільки обидва ці процеси вимагають терпіння і вдумливого пошуку найкращих рішень, учасники мають можливість відчути ці моменти в умовах творчості. А заодно створити прекрасну фото рамку для love story.
 • Закохані, чий стаж відносин вже досить тривалий, з подивом відкриють для себе творчі майстер-класи з живопису: олійного, акварельного, пастельного та кавового. Навіть знаючи одне одного багато років, люди не завжди здогадуються про приховані таланти – свої та партнера. Живопис дарує радість, наповнює і сприяє розкриттю талантів: комусь особливо добре вдаються ескізи, хтось виявляється вмілим колористом, а хтось – блискучим майстром композиції. І це обов’язково привнесе свіжу ноту у відносини, навіть якщо вам здається, ніби ви вже знаєте одне про одного все. А вибравши техніку живопису рідким акрилом, ви ще створите дивовижні інтер’єрні картини для спільної квартири.
 • Парам, що полюбляють жарти, стануть до вподоби майстер-класи з розпису футболок та сумок: зобразити на них веселі малюнки та створити family look – а потім гайнути на фотосет в нових стильних образах. Їм же підійдуть майстер-класи зі створення скетчів – лавина позитивних емоцій і веселощів гарантована.
 • Якщо ж потрібна ідея для креативного першого побачення – майстер-клас ебру саме те, що потрібно! Намалювавши на воді вихор власних емоцій, Ви назавжди лишите їх собі на згадку у вигляді картини.

Подарунки для двох в Києві можна купити у нас в художній студії. Подарункові сертифікати на майстер-клас гончарства або живопису будуть приємним сюрпризом для пари. Подарунок враження для двох – це завжди більше ніж просто подарунок. Романтичні враження надають відносинам родзинку. Майстер-класи для пар – це можливість весело, творчо і незвично провести романтичне побачення. Творчі майстер-класи для двох можуть бути з гончарства, живопису олією, флюїд арт, живопису на воді Ебру, розпису футболок, акварелі, пастелі або графіки. Все залежить від того, що подобається романтичній парі.

Заняття з гончарства для двох вже багато років лідирують серед наших романтичних майстер-класів. Сертифікат на майстер-клас діє півроку і буде радувати людини ще довгий час.

Групове враження в подарунок буде прекрасним подарунком для пари, яка тільки починає зустічатися.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам