fbpx

Творчий тандем: майстер-класи для закоханих

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

У сучасних мегаполісах не злічити варіантів, як цікаво провести час закоханим парам. Спорт, танці, концерти, дегустації, йога-семінари, релакс-тури, інтелектуальні ігри – асортимент варіантів дозвілля багатий. І що ж з цього різноманіття обрати? Хочете пізнати тонкі грані нових відчуттів разом з коханою людиною, полинути разом з нею під впливом натхнення кудись подалі від побутових сварок і рутинного повсякдення? Творчі майстер-класи для закоханих – вибір, що подарує вашому коханню новий політ.

Чому це цікаво

За старих часів джерелом блаженства для  закоханих, що перебували на початковій стадії своїх відносин, була гра на фортепіано в чотири руки – так в модних світських салонах і скромних будинках створювалися не тільки прекрасні мелодії, а й тісні шлюбні союзи. Сьогодні у вас є можливість відродити той старомодний трепет і відчуття причетності до високого не тільки за фортепіано, а й за гончарним кругом чи мольбертом. Адже це так романтично – малювати разом вазу або ліпити одну чашку на двох. Або ж навчитися створенню пісочної анімації: процес спільного викладання дивних візерунків з піску не тільки сприяє заспокоєнню та лагідності його учасників, а й демонструє парі, як з безлічі тендітних частинок створюється чудовий витвір.

Переваги майстер-класів для закоханих:

  • Своєрідною красномовною презентацією спільного життя для закоханих, які лише впізнають одне одного, стане майстер-клас зі створення мозаїки: оскільки обидва ці процеси вимагають терпіння і вдумливого пошуку найкращих рішень, учасники мають можливість відчути ці моменти в умовах творчості.
  • Закохані, чий стаж відносин вже досить тривалий, з подивом відкриють для себе творчі майстер-класи з живопису: олійного, акварельного, пастельного та кавового. Навіть знаючи одне одного багато років, люди не завжди здогадуються про приховані таланти – свої та партнера. Живопис дарує радість, наповнює і сприяє розкриттю талантів: комусь особливо добре вдаються ескізи, хтось виявляється вмілим колористом, а хтось – блискучим майстром композиції. І це обов’язково привнесе свіжу ноту у відносини, навіть якщо вам здається, ніби ви вже знаєте одне про одного все.
  • Парам, що полюбляють жарти, стануть до вподоби майстер-класи з розпису футболок та сумок: зобразити на них дружні шаржі, улюбленого кота або написати домашні ласкаві прізвиська – на що вже вистачить фантазії. Їм же підійдуть майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок або створення скетчів – лавина позитивних емоцій і веселощів гарантована.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті