fbpx

Майстер-класи з мистецтва для дорослих: дозвілля для гурманів від креативу

Подзвоніть зараз і замовте

Ритм життя прискорюється з розвитком технологій, а тому багато людських потреб і бажань задовольнити стає все простіше. Миттєве замовлення їжі, квитків на літак, швидкі знайомства, блискавичний обмін інформацією та роботи в різних сферах дають нам головне — вільний час. І від того, як ми його проводимо, залежить наш особистісний розвиток. Адже, крім базових, є ще інші людські потреби, які підтримують наше Я: релаксація, творча самореалізація і, звичайно ж, потреба в живому спілкуванні. Мистецтво — найефективніший шлях саморозвитку. А в компанії однодумців — ще й приємний. Корпоратив, творча зустріч з подругами стають набагато цікавішими, якщо наповнити їх натхненням. Творчі майстер-класи для дорослих — події, після яких надовго залишається приємний післясмак.

Чому це цікаво

Афіша майстер-класів в арт-студії «Ліхтарик» — як вишукане меню в ресторані: продегустувати можна будь-які страви, і неодмінно знайдеш своє. Живопис в різних стилях, гончарство, виготовлення сувенірів, пісочна анімація, розпис аксесуарів — дійсно виникне бажання спробувати все.

  • Майстер-класи з малювання для дорослих — найбільш універсальний сценарій для креативно організованих корпоративів або творчих зустрічей з друзями. Майстри арт-студії проводять заняття з олійного, акварельного, пастельного живопису, малювання рідким акрилом, живопису на воді (ебру) і особливо улюбленого дівчатами кавового живопису. Кожен з цих видів малювання передбачає застосування різних інструментів і матеріалів.
  • Візьметеся ви за реалістичні до найдрібніших деталей портрети, імпресіоністичні пейзажі, натюрморти в стилі Поля Сезанна або намалюєте рідким акрилом стильні абстрактні полотна для прикраси офісу — будь-який вид живопису допомагає розслабитися, виявити в собі нові таланти, провести час захоплююче, розвинути художній смак.
  • Для зустрічей з подругами прекрасним варіантом стануть майстер-класи з фешн-ілюстрації — відмінний шанс поговорити про моду з використанням візуалізації та генеруванням ідей.
  • Не менш цікавим форматом для дружньої або корпоративної зустрічі стане майстер-клас з гончарства для дорослих. Спокійні повільні рухи при роботі з глиною і гончарним кругом заспокоюють, розслаблюють та налаштовують на приємну неквапливу розмову, адже саме неспішного спілкування нам так не вистачає в цьому світі вічного цейтноту. Ну і, звичайно ж, вироби, виготовлені на занятті, можна замовити для випалу і потім жартівливо питати колег: «Хто пив з чашки, що я виліпив?»
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам