fbpx

Майстер-класи з мистецтва для дорослих: дозвілля для гурманів від креативу

Подзвоніть зараз і замовте

Ритм життя прискорюється з розвитком технологій, а тому багато людських потреб і бажань задовольнити стає все простіше. Миттєве замовлення їжі, квитків на літак, швидкі знайомства, блискавичний обмін інформацією та роботи в різних сферах дають нам головне — вільний час. І від того, як ми його проводимо, залежить наш особистісний розвиток. Адже, крім базових, є ще інші людські потреби, які підтримують наше Я: релаксація, творча самореалізація і, звичайно ж, потреба в живому спілкуванні. Мистецтво — найефективніший шлях саморозвитку. А в компанії однодумців — ще й приємний. Корпоратив, творча зустріч з подругами стають набагато цікавішими, якщо наповнити їх натхненням. Творчі майстер-класи для дорослих — події, після яких надовго залишається приємний післясмак.

Чому це цікаво

Афіша майстер-класів в арт-студії «Ліхтарик» — як вишукане меню в ресторані: продегустувати можна будь-які страви, і неодмінно знайдеш своє. Живопис в різних стилях, гончарство, виготовлення сувенірів, пісочна анімація, розпис аксесуарів — дійсно виникне бажання спробувати все.

  • Майстер-класи з малювання для дорослих — найбільш універсальний сценарій для креативно організованих корпоративів або творчих зустрічей з друзями. Майстри арт-студії проводять заняття з олійного, акварельного, пастельного живопису, малювання рідким акрилом, живопису на воді (ебру) і особливо улюбленого дівчатами кавового живопису. Кожен з цих видів малювання передбачає застосування різних інструментів і матеріалів.
  • Візьметеся ви за реалістичні до найдрібніших деталей портрети, імпресіоністичні пейзажі, натюрморти в стилі Поля Сезанна або намалюєте рідким акрилом стильні абстрактні полотна для прикраси офісу — будь-який вид живопису допомагає розслабитися, виявити в собі нові таланти, провести час захоплююче, розвинути художній смак.
  • Для зустрічей з подругами прекрасним варіантом стануть майстер-класи з фешн-ілюстрації — відмінний шанс поговорити про моду з використанням візуалізації та генеруванням ідей.
  • Не менш цікавим форматом для дружньої або корпоративної зустрічі стане майстер-клас з гончарства для дорослих. Спокійні повільні рухи при роботі з глиною і гончарним кругом заспокоюють, розслаблюють та налаштовують на приємну неквапливу розмову, адже саме неспішного спілкування нам так не вистачає в цьому світі вічного цейтноту. Ну і, звичайно ж, вироби, виготовлені на занятті, можна замовити для випалу і потім жартівливо питати колег: «Хто пив з чашки, що я виліпив?»

Майстер-класи для дорослих – це ідеальна можливість відійти від рутини, зайнятися творчістю, знайти альтернативний спосіб соціалізації або ж піти від людей на майстер-клас в індивідуальному форматі.

Люди соціальні за своєю природою, і нам дуже важливо знаходити близьких собі по духу людей, які поділяють наші цінності і хобі. Ось справжнє свято – зустрітися з подругами і піти на майстер-клас з малювання для дорослих. До речі, багато наших гостей з посмішкою говорять після майстер-класу для дорослих, що відчули себе дітьми.

Ми завжди акцентуємо увагу на тому, що ми не навчимо Вас малювати олією за три години, але дамо можливість написати картину олією за ці три години. Ми побудували систему проведення майстер-класів таким чином, щоб дати Вам можливість максимально реалізувати свою ідею, спробувати різні технічні прийоми, отримати максимум користі, задоволення і забрати додому власноруч написану картину олією. Наша система в рівній мірі добре працює і в інших техніках живопису для дорослих.

Наші майстер-класи для дорослих – це історія про емоції, які Ви отримуєте в процесі живопису. У когось – це дитяче захоплення від того, що збулася мрія малювати, у когось – задоволення від подолання себе і розуміння того, що немає нічого неможливого.

Якщо Ви з подругами або з колегами не хочете нікуди їхати, щоб взяти участь в майстер-класі – є альтернатива! Виїзні майстер-класи для дорослих – це прекрасний спосіб провести час з користю, не витрачаючи час на дорогу.

Крім того, ми з радістю привеземо наші майстер-класи до Ваших дітей. Дитячі виїзні майстер-класи завжди корисно і весело розбавляють навчальний процес в школі.

Виїзні майстер-класи з малювання можуть бути в різних техніках: живопис олією, рідкий акрил, кавоий живопис, ебру, розпис сумок або футболок, акварель, пастель.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам