Дівич-вечір в творчій атмосфері

Подзвоніть зараз і замовте

Творчі майстер-класи для дівич-вечорів

Як часто ви зустрічаєтесь з подружками? А як часто хотіли б це робити? – Ми пропонуємо зробити ваші дівчачі посиденьки креативними, веселими, творчими та не банальними!

Не лише перед весіллям треба влаштовувати дівич-вечори, а й після. Навіть коли є діти та купа турбот, слід знаходити час на себе та зустрічі з подружками.

Запросіть подруг на творчий майстер-клас та насолодіться компанією, творчістю, атмосферою…вимкніть на кілька годин всі свої турботи та пориньте в світ, де є тільки ви та ваші мрії, фантазії та творча, позитивна енергетика.

Які ж ми пропонуємо варіанти творчих майстер-класів для дівочих посиденьок?

  1. Fluid art ебру для самих зайнятих, адже обидва майстер-класи тривають по годині, і можна встигнути помалювати навіть поки діти сплять. А ще це прекрасний, креативний спосіб вивільнити вашу творчу енергію. Рідким акрилом можна намалювати дивовижні інтер’єрні картини собі або на подарунок.

Олійний живопис для тривалого занурення в спільну творчість. Три години без турбот та з думками лише про те, як краще змішати фарби та підібрати потрібний тон для найкрасивішого заходу сонця на вашій картині. Сюжети ви обираєте самостійно, а наші художниці допомагають реалізувати їх на полотні. Ви можете всі малювати в одному стилі, або ж обрати абсолютно різні картини. Все залежить від вашого бажання та задуму.

Портрет

Fashion ілюстрація. Якби була виключно жіноча планета, то вона б була схожа на цей майстер-клас. Акварель, лайнери, маркери, олівці, фактури, кольори та форми – все це в вашому розпорядженні для створення модних образів.

Fashion ілюстрація

Розпис еко сумок та футболок, це не лише живописний, але й корисний варіант майстер-класу. Адже, тут ви не лише помалюєте з подругами в веселій компанії, але й отримаєте прекрасний аксесуар чи деталь гардеробу, розписаний власноруч.

Индивидуальный мастер-класс по росписи футболок или сумок

Кавовий живопис – це ароматний живопис, де поєднується ароматерапія та сучасний монохромний живопис, що дарує насолоду. Тільки уявіть собі як приємно зустрітися з подругами на каву, але каву не просто пити, а кавою малювати.

Гончарство – це тактильна насолода творчістю, насолода процесом створення посуду, його декорування за приємною бесідою з подружками. А в результаті Ви отримаєте філіжанки для улюбленої кави або чаю, які будуть зігрівати вас щодня теплими спогадами.

Мозаїка – це своєрідна медитація, коли викладаючи різнокольорові камінці на поверхню фото рамки, ви формуєте картину свого настрою та заспокоюєте нерви монотонним, творчим процесом декорування незамінної деталі вашого інтер’єру.Замовляйте майстер-класи для себе та своїх подруг та відпочивайте душею.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті