fbpx

Майстер-класи до Дня закоханих: скажіть своє «навзаєм» творчо

Подзвоніть зараз і замовте

«Навзаєм» — цим словом Сем завжди відповідав на фразу «я тебе кохаю», що казала його дружина Моллі. «Навзаєм» — найтепліше і найромантичніше слово у світі. Не дивно, що саме воно стало знаковим для героїв фільму «Привид» — пронизливої ​​драматичної історії про кохання, яке не закінчується. Взаємність не можна купити, але можна подарувати. І коли ми розмірковуємо про те, який купити подарунок на День закоханих, ми бажаємо з його допомогою виявити свої почуття. Творчість — різновид любові, її незвичайні й часом несподівані варіації. І майстер-класи з різних видів мистецтва стануть справжнім сюрпризом до Дня святого Валентина.

Чому це цікаво

  • Що дарують на День закоханих люди, позбавлені уяви? Банальні сувеніри, розтиражовані по всіх інтернет-магазинах і бутіках, що набридли своїм однотипним дизайном і кольорами. Що вибирають в якості презенту люди з фантазією? Те, що розбурхує уяву, стимулює її розвиток, відкриває нові світи. Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» запам’ятаються навіть тим, хто вважав себе далеким від романтики. Просто тому, що це захоплює з перших хвилин.
  • Купити подарунок до 14 лютого — презент, що запам’ятається назавжди, — легко, якщо пам’ятати про те, що кожен цінує особистість в собі. А що розвиває особистість краще, ніж творчість? Різнопланова творчість! Гончарство, живопис олією або рідким акрилом допоможуть близькій вам людині розкрити здібності, по-новому поглянути на мистецтво і на себе в процесі творення.
  • Подарунковий сертифікат можна придбати як на індивідуальний майстер-клас, так і на парний. Спільні заняття гончарством або живописом створюють атмосферу романтики і душевної близькості, яка досягається шляхом розуміння і прийняття коханої людини. А творчість — це унікальний шанс налаштуватися на одну хвилю, відчути духовні потреби одне одного.
  • Майстер-класи з живопису олією або рідким акрилом сподобаються любителям як яскравих насичених кольорів, так і ніжних пастельних відтінків, як шанувальникам абстрактних малюнків, так і тим, хто віддає перевагу класичним стилям живопису.
  • А ось якщо вам потрібно купити подарунок на День святого Валентина кинестетикам (а мало хто з нас — не кінестетик), ідеальним рішенням стане заняття гончарством. Стильні вази, посуд, свічники для романтично мерехтливих свічок, які прикрасять вашу святкову вечерю, — всі ці милі елементи декору можна виготовити безпосередньо під час майстер-класу.

Навзаєм — це коли цікаво. Коли є бажання намагатися знову і знову. Коли серця відкриті назустріч любові, що створює.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам