На 14 лютого

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат на 14 лютого

14 лютого, День Святого Валентина або День усіх закоханих – це найромантичніший день року, який святкують усі закохані, ретельно підбираючи особливі подарунки, щоб продемонструвати своє кохання повною мірою.

Ми вважаємо, що найромантичніший подарунок на День Святого Валентина – це час, проведений разом в творчому тандемі. І зовсім не обов’язково йти кудись саме 14 лютого, коли складно усамітнитись, адже всі навколо святкують День закоханих.

Подарунковий сертифікат для двох – це завжди прекрасна можливість разом провести час та отримати заряд позитивних емоцій. 

14 лютого можна подарувати коханій людині подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас та провести цей день разом вдома, а коли спаде святковий ажіотаж сповна насолодитися індивідуальним майстер-класом з гончарства чи живопису.

Техника алла прима

Як працюють подарункові сертифікати?

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи діють пів року з дати купівлі. Кожен сертифікат має унікальний номер. Щоб активувати сертифікат необхідно зв’язатися з нами за телефоном або в будь-якому месенджері та повідомити код сертифіката. А ми з радістю підберемо зручний день та час для майстер-класу.

Ми радимо дарувати на День усіх закоханих подарункові сертифікати на індивідуальні майстер-класи для двох. У нас є кілька хітових пропозицій:

1. Гончарство для двох, де Ви будете вдвох працювати за гончарним кругом та створювати посуд один для одного – стане Вашим найромантичнішим побаченням.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

2. Живопис рідким акрилом дозволить вилити на полотно фарби вашого кохання та створити атмосферні картини, що символізують ваші почуття.

3. Олійний живопис для двох дарує можливість малювати в чотири руки та створювати прекрасну картину вдвох, допомагати малювати один одному та глибше пізнавати один одного під час спільної творчості.

4. Живопис на воді ебру здивує навіть найвибагливіших. Подаруйте коханій можливість створювати яскраві візерунки та намалюйте картину ебру для неї.

5. Даруйте сертифікат на розпис футболок та зробіть незабутній фемілі лук. Розпишіть футболки один для одного та отримайте найромантичнішу річ вашого гардеробу.

Сертифікати хлопцеві на 14 лютого можуть бути не тільки на щось брутальне. Впевнені, що молода людина оцінить подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас зі своєю коханою дівчиною. Ідеї подарункових сертифікатів до Дня закоханих можуть бути різноманітними: від гончарних майстер-класів до флюїд арт або розпису футболок.

Подарунок дівчині на День Святого Валентина повинен бути креативним, цікавим і творчим. Всім цим вимогам відповідає подарунковий сертифікат до Дня Закоханих від арт-студії «Ліхтарік». Подарунковий сертифікат на урок живопису або подарунковий сертифікат на урок гончарства можна використовувати протягом шести місяців.

Подарунковий сертифікат коханому на 14 лютого – це незвичайний подарунок до Дня всіх закоханих. Творчі майстер-класи для дорослих, які можна відвідати удвох з коханою людиною, завжди доступні в афіші творчих майстер-класів на нашому сайті в розділі Календар.

Як виглядає подарунковий сертифікати?

Купити сертифікат до 14 лютого для коханої людини можна в нашій художній студії або онлайн. Електронний сертифікат має такий самий вигляд як і той, що Ви купуєте безпосередньо в студії. 

Як замовити подарунковий сертифікат?

Замовити подарунковий сертифікат можна по телефонам студії, або лишивши заявку на сайті. Після отримання заявки, ми зв’яжемось з Вами для обговорення деталей. 

Емоції в подарунок на День Святого Валентина запам’ятаються надовго. Подарунковий сертифікат на 14 лютого хлопцю буде цікавим і незвичайним подарунком. Подарунок на 14 лютого чоловіку у вигляді подарункового сертифіката на творчий майстер-клас стане прекрасним приводом сходити на романтичне побачення і втекти від рутини.

Важливо, що сертифікати діють пів року, а це означає, що ви можете двічі насолодитися романтичним святом: 14 лютого, коли даруєте сертифікат та в день відвідування майстер-класу.

Подарунковий сертифікат

Купити сертифікат до 14 лютого для коханої людини можна в нашій художній студії або в електронному вигляді. Емоції в подарунок на День Святого Валентина запам’ятаються надовго. Подарунковий сертифікат на 14 лютого хлопцю буде цікавим і незвичайним подарунком. Подарунок на 14 лютого чоловіку у вигляді подарункового сертифіката на творчий майстер-клас стане прекрасним приводом сходити на романтичне побачення і втекти від рутини.

Ціна: від 250 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті