fbpx
На 14 лютого

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат на 14 лютого

14 лютого, День Святого Валентина або День усіх закоханих – це найромантичніший день року, який святкують усі закохані, ретельно підбираючи особливі подарунки, щоб продемонструвати своє кохання повною мірою.

Ми вважаємо, що найромантичніший подарунок на День Святого Валентина – це час, проведений разом в творчому тандемі. І зовсім не обов’язково йти кудись саме 14 лютого, коли складно усамітнитись, адже всі навколо святкують День закоханих.

14 лютого можна подарувати коханій людині подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас та провести цей день разом вдома, а коли спаде святковий ажіотаж сповна насолодитися індивідуальним майстер-класом з гончарства чи живопису.

Ми радимо дарувати на День усіх закоханих подарункові сертифікати на індивідуальні майстер-класи для двох. У нас є кілька хітових пропозицій:

1. Гончарство для двох, де Ви будете вдвох працювати за гончарним кругом та створювати посуд один для одного – стане Вашим найромантичнішим побаченням.

2. Живопис рідким акрилом дозволить вилити на полотно фарби вашого кохання та створити атмосферні картини, що символізують ваші почуття.

3. Олійний живопис для двох дарує можливість малювати в чотири руки та створювати прекрасну картину вдвох, допомагати малювати один одному та глибше пізнавати один одного під час спільної творчості.

4. Живопис на воді ебру здивує навіть найвибагливіших. Подаруйте коханій можливість створювати яскраві візерунки та намалюйте картину ебру для неї.

5. Даруйте сертифікат на розпис футболок та зробіть незабутній фемілі лук. Розпишіть футболки один для одного та отримайте найромантичнішу річ вашого гардеробу.

Важливо, що сертифікати діють пів року, а це означає, що ви можете двічі насолодитися романтичним святом: 14 лютого, коли даруєте сертифікат та в день відвідування майстер-класу.

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти