Індивідуальний майстер-клас Fluid art

950грн.

28/01/2022

11:30

Подзвоніть зараз і замовте

Абстрактний живопис схожий на медитацію. Найцікавіший спосіб створити абстракту картину – втілити її в техніці флюїд арт. Індивідуальний формат дозволяє отримати відповіді на всі свої питання стосовно живопису рідким акрилом.

Колорит

Художниця розкаже Вам про зародження техніки флюїд арт в США та найвідоміших майстрів цієї техніки. Ми поділимося секретами того як обрати фарбу для самостійних експериментів вдома. Ви дізнаєтесь навіщо потрібен клей ПВА для живопису рідким акрилом та що таке медіум.

Жидкий акрил - Fluid art

Художниця розкаже Вам про кольорове коло та допоможе обрати бажану палітру кольорів для Вашої картини за допомогою цього інструменту. Ви змішаєте фарби та спробуєте різні ефекти. Для цього у Вас спочатку буде полотно-чернетка. Художниця розкаже Вам про різні варіанти акрилової заливки: Puddle Pour, Dirty Pour, Flip Cup. А Ви оберете собі ту заливку, яка Вам сподобається найбільше та, після того як потренуєтесь на полотні-чернетці, намалюєте нею свою основну картину.

Рідкий акрил

Кожна картина в техніці флюїд арт унікальна, її не можна повторити. Не зважаючи на те, що живопис рідким акрилом має свої правила та прийоми, це одна з найвільніших живописних технік. Тут кожен може додати щось своє. А ще рідкий акрил наче має свій характер, що впливає на фінальний результат.

Картини в техніці флюїд арт ідеально вписуються в інтер’єр та стануть прикрасою Вашого дому.

Рідкий акрил

Живопис рідким акрилом прекрасно підійде для творчого романтичного побачення. Спільне заняття живописом допомагає краще зрозуміти один одного. Таке побачення точно запам’ятається на все життя.

clock

Тривалість заняття - 1 год

clock

Вік учасників - від 10 років

clock

Кількість учасників - 1 і більше

Інформація про вартість

Вартість за двох: 1500 грн.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам