Індивідуальний майстер-клас з виготовлення медових свічок

500грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Свічки – давній винахід людства. Вони пройшли довгий шлях з моменту їх створення. Люди змінили їхнє призначення. Сьогодні ми маємо інші джерела світла в будинках, та не зважаючи на це, свічки продовжують завойовувати наші серця і стають усе більш популярними.

Свічки є одним із доступних та в той же час стильних елементів декору. Вони створюють неповторну теплу атмосферу в домі, допомагають подолати тривогу і стрес, покращують настрій. Великий вибір свічок наразі є в продажу. Але чи можна порівнювати їх зі свічками, виготовленими власноруч із запашного медового воску?

Як проходить індивідуальний майстер-клас з виготовлення медових свічок в арт-студії «Ліхтарик»?

На майстер-класі ми будемо робити катані медові свічки із вощини. Вощина – тонка воскова пластина із візерунком у вигляді бджолиних сот. Вона використовується в якості основи для стільників у бджільництві. Стільники, побудовані таким чином, у порівнянні з природними, мають ряд переваг. Зокрема, бджоли відбудовують їх набагато швидше, менше енергії витрачають на будівництво, а більше – на добування меду.

Катані свічки зі штучної вощини екологічно чисті та приємно пахнуть. Їх виготовляють тільки вручну. Вони зберігають в собі давні традиції та вміння бджолярів, а також енергію й тепло рук їх автора.

Майстер арт-студії розповість, як правильно нагріти пластину воску, надати їй потрібної форми та, власне, створити свічку з вощини та гніту. Готові свічки можна прикрасити за Вашим смаком. На майстер-класі у якості декору ми пропонуємо стрічки, мережива, гудзики, сухоцвіти тощо.

На згадку про майстер-клас Ви отримаєте 1-3 (залежно від розміру) власноруч виготовлені та задекоровані свічки, які наповнять затишком Ваш дім або стануть теплим подарунком для близької людини.

При згоранні натуральний віск виділяє корисні для здоров’я речовини, має заспокійливу дію, знімає втому. А легкий медовий запах палаючої катаної свічки однозначно покращує настрій.

Усі матеріали для виготовлення медових свічок є повністю екологічними та надаються безпосередньо на майстер-класі в арт-студії.

Індивідуальний майстер-клас Ви можете відвідати самостійно або у парі й разом насолодитися процесом створення унікальних свічок.

Індивідуальний майстер-клас призначений для глибшого розуміння творчого процесу. За його час Ви отримаєте максимум уваги від майстра арт-студії порівняно з груповими заняттями. Це захоплюючий та надихаючий процес.

Тож запрошуємо Вас на індивідуальний майстер-клас з виготовлення свічок з медового воску в арт-студію «Ліхтарик!

clock

Тривалість заняття - 1 година

clock

Вік учасників - від 5 років

Інформація про вартість

Вартість для двох: 600 грн.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам