fbpx

Живопис для початківців. Де навчитися малювати в Києві?

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Як часто ми захоплюємося художніми творіннями іменитих авторів! Точні мазки та впевнені лінії, вдало підібрані відтінки, прекрасні сюжети з глибоким змістом… Для створення неперевершених полотен, визнаних усім світом, і справді потрібен великий талант. Але чи відомо вам, що намалювати красиву картину під силу практично кожному з нас? Якщо сумніваєтесь, відвідайте живопис для початківців в Києві від арт-студії «Ліхтарик»!

Живопис для початківців: творчі майстер-класи

Отже, ви внутрішньо налаштувалися на те, що зможете власноруч написати чудову картину. З чого почати, якщо ви ніколи раніше не тримали пензля в руках? Не хвилюйтеся – талановиті майстри з вищою художньою освітою допоможуть вам на кожному етапі роботи. Заняття відбуваються в легкій та невимушеній творчій атмосфері, кількість учасників майстер-класів невелика, тож належна увага буде приділена кожному. Арт-студія «Ліхтарик» бере на себе всі організаційні питання:

  • Забезпечення усіма необхідними для творчості матеріалами. Наші гості не хвилюються про те, які пензлі чи фарби будуть потрібні їм для того чи іншого заняття – вони лише обирають техніку живопису, яка сподобалася найбільше.
  • Організація та проведення як групових, так і індивідуальних майстер-класів в Києві  для початківців. Одні люблять малювати в товаристві, а інші прагнуть повністю зосередитися на творчості, не відволікаючись на розмови. Обирайте варіант, який найбільше відповідає вашому характеру!
  • На вибір гостей студії пропонується багато різноманітних технік живопису: олійний, кавовий, пастельний, акварельний та інші. Серед великої кількості майстер-класів наші початківці обов’язково знаходять свою улюблену техніку й успішно вчаться малювати.

Читайте також: Олійний живопис для початківців: корисні поради

Якщо людина має бажання писати картини, то ніщо не повинно її зупиняти в цьому прагненні, навіть те, що вона ніколи не робила цього раніше. Починати творити красу ніколи не пізно, тож просто спробуйте – у вас все вдасться!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті