fbpx

Живопис для початківців. Де навчитися малювати в Києві?

Подзвоніть зараз і замовте

В дитинстві ми всі дуже любили малювати. Нашими малюнками захоплювались батьки і ми були впевнені, що малюємо красиво. Однак, з віком, ми все скептичніше ставимось до своїх малюнків і врешті перестаємо малювати. Однак, любов до малювання не згасає в нашому серці і вже в дорослому віці ми прагнемо дати другий шанс своєму внутрішньому художнику.

Як часто ми захоплюємося художніми творіннями відомих авторів, відвідуючи музеї! Точні мазки та впевнені лінії, вдало підібрані відтінки, прекрасні сюжети з глибоким змістом… Для створення неперевершених полотен, визнаних усім світом, і справді потрібен великий талант та роки кропіткої праці. Але чи відомо вам, що намалювати красиву картину під силу практично кожному з нас? Якщо сумніваєтесь, відвідайте живопис для початківців в Києві від арт-студії «Ліхтарик»!

Для того щоб дійсно отримати задоволення від живопису початківцю важливо притримуватися основних принципів:

  • відноситися до першої спроби, як до цікавого досвіду, а не як до справи від якої залежить все життя;
  • налаштуватися на позитивний результат та отримувати задоволення від малювання. Адже, написання картин – це не про ідеальне відтворення обраного взірця, а про створення свого власного шедевру. Сконцентруйтесь на емоційній складовій і успіх не змусить себе чекати;
  • адекватно оцінюйте свої можливості. Вибирайте картини в стилі імпресіоністів, абстрактні композиції, пейзажі чи не складні натюрморти. Для першого живописного полотна уникайте напрочуд деталізованих композицій, а також гіперреалістичних зображень. До них ще треба трошки почекати. Регулярні заняття обов’язково дадуть можливість писати і такі картини, якщо вони Вам до вподоби.
  • прислухайтесь до порад професійних художників, які розкажуть Вам основи та покроково пояснять як реалізувати задуману Вами картину.

Живопис для початківців: творчі майстер-класи

Отже, ви внутрішньо налаштувалися на те, що зможете власноруч написати чудову картину.

Звісно, можна купити картини по номерам, але це швидше антистрес-розмальовка ніж творчість. Ще один варіант – купити купу матеріалів в художньому магазині та пробувати малювати самостійно. Однак, цей варіант теж не ідеальний. Частина матеріалів може виявитись зайвою, а що робити з тим, що дійсно потрібно до кінця теж не ясно. На цій спробі багато хто кидає ідею малювати в дорослому віці.

Однак, існує ідеальний варіант почати малювати початківцю в дорослому віці! – Прийти на творчий майстер-клас з живопису в художню студію «Ліхтарик» на Печерську

З чого почати, якщо ви ніколи раніше не тримали пензля в руках? Не хвилюйтеся – талановиті майстри з художньою освітою допоможуть вам на кожному етапі роботи. Професійні художниці залюбки поділяться з Вами секретами майстерності, допоможуть вибрати ефектну, але не складну картину та покроково розкажуть та покажуть як отримати прекрасний результат по завершенню майстер-класу.

Заняття відбуваються в легкій та невимушеній творчій атмосфері творчої студії на Печерську, кількість учасників майстер-класів невелика, тож належна увага буде приділена кожному. Однак, у нас є і індивідуальні майстер-класи та поглиблені курси.

Арт-студія «Ліхтарик» бере на себе всі організаційні питання:

  • Забезпечення усіма необхідними для творчості матеріалами. Наші гості не хвилюються про те, які пензлі чи фарби будуть потрібні їм для того чи іншого заняття – вони лише обирають техніку живопису, яка сподобалася найбільше та записуються на майстер-клас.
  • Організація та проведення як групових, так і індивідуальних майстер-класів в Києві  для початківців. Одні люблять малювати в товаристві, а інші прагнуть повністю зосередитися на творчості, не відволікаючись на розмови. Інші прагнуть творчого романтичного побачення. Обирайте варіант, який найбільше відповідає вашому характеру!
  • На вибір гостей студії пропонується багато різноманітних технік живопису: олійний, fluid art, ебру, кавовий, пастельний, акварельний та інші. Серед великої кількості майстер-класів наші початківці обов’язково знаходять свою улюблену техніку й успішно вчаться малювати.

Читайте також: Олійний живопис для початківців: корисні поради

Якщо людина має бажання писати картини, то ніщо не повинно її зупиняти в цьому прагненні, навіть те, що вона ніколи не робила цього раніше. Починати творити красу ніколи не пізно, тож просто спробуйте – у вас все вдасться!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам