fbpx

Живопис для дітей

Подзвоніть зараз і замовте

Один маленький хлопчик так полюбляв малювати, що не міг втриматися: брав шматок вугілля і малював кораблі усюди, де тільки була можливість. Чи не всі навколишні паркани в його приморському місті виявилися ним розмальованими. Чиновник, який повинен був покарати малюка, замість цього подарував йому стопку паперу і олівці – у дитини з бідної родини їх просто не було. Так почався шлях до вершин світової слави геніального мариніста Івана Айвазовського. І хто знає, якби не ті подаровані олівці з папером, можливо, шедеврами митця так і залишилися б лише виконані вугіллям малюнки кораблів на парканах.

Ваш малюк розмальовує стіни і будь-які поверхні, що йому трапилися під руку? Що це: дитячі пустощі або неусвідомлена потреба візуалізувати навколишній світ? Розпізнати в своїй дитині справжній хист митця або здатність до образотворчого мистецтва найкраще за допомогою майстер-класу з живопису, створеного спеціально для дітей.

Майстер-класи з живопису для дітей: чим цікаві й корисні

  • Допомагають визначити здібності дитини, зокрема – і в ранньому віці.
  • Розвивають у дітей уяву і формують художній смак.
  • Сприяють гармонійному розвитку дитячої особистості.
  • Дають можливість розважити і навчити дитину з максимальною для неї користю.

Переваги майстер-класів з живопису для дітей:

  • Під час занять діти не тільки отримують творчий досвід, а й вчаться удосконалювати свої роботи, шукати нові рішення, таким чином гармонійно долучаючись до світу мистецтва.
  • Заняття з живопису проводяться під керівництвом досвідчених майстрів, що за будь-яких проблем порадять дитині варіанти вирішення і допоможуть на всіх етапах виконання малюнка.
  • Олійний живопис, пастель, скетчі – ці напрямки мистецтва легко засвоїти навіть новачкам, тому діти дуже швидко вчаться азам малювання.
  • Олівці, олійні фарби або пастель надають можливість з легкістю виправити малюнок, тому дитина не засмутиться, а навпаки – отримає практичні навички виходу з різних ситуацій і ефективної роботи з помилками.
  • Акварельний і кавовий живопис сподобаються дітям, які віддають перевагу “повітряним” малюнкам, а аромати кориці та какао, що додатково застосовуються в кавовому живописі, приведуть у захват маленьких ласунів.
  • Картина, намальована дитиною, буде ще довго нагадувати про її досягнення, викликати позитивні емоції і мотивувати до нових кроків шляхом творчого самовираження і розвитку.

Майстер-класи з живопису для дітей важливо вибирати відповідно до віку. Курс малювання для дітей молодшого шкільного віку може включати в себе живопис кавою, розпис футболок, живопис на воді ебру і скетчінга. Художні майстер-класи побудовані таким чином, щоб цікаве малювання з дітьми давало розуміння нових технік живопису. Курси живопису для дітей в нашій художній студії проходять весело і творчо. Майстер-класи з малювання відмінно підходять для святкування Дня народження.

Художня студія для дітей – це місце польоту творчої фантазії та реалізації найсміливіших творчих ідей. Заняття живописом з дітьми в нашій художній студії в Києві проходять у творчій, дружній обстановці.

Школа малювання для підлітків включає в себе живопис олією, флюїд арт, графіку, скетчінг і Петриківський розпис.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам