fbpx

Як навчитися гарно малювати

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Малювати – це природне бажання для будь-якої людини,  як і споглядання прекрасного, милування природою, читання віршів чи смакування їжею. Усі маленькі діти люблять малювати. Вони починають виводити свої перші закарлючки і надзвичайно тішаться тим. Вони ще не знають слова “талант”, а просто малюють, дають своїй творчій енергії вилитися назовні.

Чому з віком більшість з нас ховають свої олівці та фарби у дальню скриню? Причина проста – нема таланту. Так сказав хтось, колись, комусь…

Хоча давно відомо, що талант – це лише 5% вроджених здібностей та 95% наполегливої  важкої праці. Вінсент ван Гог, який, до речі, за життя продав лише одну картину, радив: “Не бійтеся робити помилки. Багато хто хибно вважає, що стане хорошим, якщо не буде робити нічого поганого”.

Тому порада перша і найголовніша: якщо ви хочете малювати – малюйте! Малюйте багато, малюйте все, що вам подобається, пробуйте нові техніки, і результат не забариться.

Художники багато вчаться, щоб досягнути досконалості у своїй роботі. А починають вони з простих геометричних фігур: кола, квадрата, трикутника, які є основою багатьох речей. Далі потрібно обов’язково навчитися компонувати їх між собою.  Малювати фігури – то монотонна і трохи нудна робота, але вона дасть свої результати: ваші картини будуть симетричними,  реалістичними та професійними.

Як навчитися гарно малювати

Ось вам і друга порада: згадайте геометрію, малюйте фігури.

Третя порада: будьте уважними до деталей. Митці тим і відрізняються від звичайних людей, що вміють помічати щось особливе у буденних речах. Якщо ви малюєте щось з натури, то спершу уважно вивчіть предмет, а якщо ж хочете зобразити щось із своєї уяви, то обов’язково продумайте все до дрібниць.

Четверта порада: не лінуйтесь, а повчіть трохи теорії. Неможливо стати художником, якщо ви не знаєте, як працювати із світлом і тінню, не знаєте, що таке перспектива, або ж не розбираєтесь у палітрі кольорів.

І п’яте: мотивуйте себе, черпайте натхнення усюди, не дайте згаснути жаринці вашого запалу. Наразі є дуже багато можливостей вчитися малювати: онлайн-курси, ютуб-канали, блоги, багато літератури на цю тему, майстер-класи.  Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає мотивації чи творчої навіженості, тоді обов’язково йдіть на майстер-класи. Спілкування з людьми, які живуть своєю справою і готові поділитися з вами своїми знаннями, це просто неоціненний досвід. Тут вам й історія успіху, і секрети творчості, і просто позитивне спілкування, яке залишиться у пам’яті надовго. Можна перефразувати відому тезу:  хочеш бути успішним митцем – оточуй себе успішними митцями!

 

 

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті