Курс живопису

400грн.

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Навчатися живопису у Києві – це легко та неймовірно захопливо. Арт-студія “Ліхтарик” запрошує вас на курс, який відкриє вам світ мистецтва. Навіть якщо ви останній раз тримали пензлик у школі, на нашому курсі живопису ви відчуєте себе справжнім митцем.

Курс живопису від арт-студії “Ліхтарик” складається з десяти уроків. Всі заняття у Києві індивідуальні, а це означає, що розклад максимально гнучкий та підлаштовується під ваші інтереси та потреби.

Чому ви навчитесь під час курсу олійного живопису

Курс живопису у Києві охоплює чотири основні напрями навчання, які ви можете обрати для себе:

1. Портрет. Під час курсу живопису у Києві ви навчитесь проходити всі етапи побудови портрета на полотні. Ми познайомимо вас з головними прийомами роботи всесвітньо відомих портретистів. На перших п’яти заняттях ви вивчите основи портрету, наступні три уроки буде прописка “по сухому”, і на останніх двох заняттях ви доведете роботу до виставкового стану.

2. Пейзаж. Ви дізнаєтесь секрети роботи видатних пейзажистів, освоїте імпресіоністичну техніку живопису в зображенні простору. За десять занять курсу живопису у Києві ви зможете навчитися передавати на полотні різноманітні ефекти світла та гру кольору в природі.

3. Натюрморт. На курсі живопису від арт-студії “Ліхтарик” ви дізнаєтесь, як будувати композицію, як виставляти натюрморт, як працювати з кольором та формою. А найголовніше – навчитесь малювати натюрморти так, щоб вони виглядали живими. До того ж познайомитесь з основними секретами техніки найвидатніших майстрів натюрморту, таких як Поль Сезанн.

4. Імпровізація. Найбільш творчий варіант курсу живопису. На цих уроках у вас не буде жодних перепон для втілення вашої фантазії на полотні. Професійні майстри нашої студії допоможуть вам втілити ці імпровізації в життя. Ви зможете грати з сюжетами, кольором та технікою. Цей напрямок курсу живопису допоможе вам не лише глибше зануритись у творчість, а й пізнати свій внутрішній світ, побачити приховані емоції та бажання.

Під чуйним керівництвом наших художників на курсі живопису у Києві ви відкриєте для себе дивовижний світ композиції і кольору. Знання та навички, отримані на наших заняттях, допоможуть вам не тільки у живописній творчості, а й у повсякденному житті. Адже без композиції неможливо зробити красиву фотографію, а відчуття кольору допоможе вам оновити інтер’єр вашого будинку.

Картина, яку ви напишете під час навчання на курсі живопису у Києві, стане унікальним подарунком вам або вашим близьким. А процес її створення – чудовою арт-терапією, що позбавить вас буденної втоми та перенесе у світ творчості і краси.

Наш курс розрахований на тих, кому недостатньо майстер-класів з живопису. Курс живопису від арт-студії “Ліхтарик” у Києві буде корисний художникам, що тільки починають свій творчий шлях, студентам, школярам, дизайнерам і всім,  хто хоче навчитися малювати.

clock

Тривалість заняття - 2 години

clock

Вік учасників - від 8 років

clock

Кількість учасників - індивідуальні заняття

Інформація про вартість

4000 грн за курс з 10 занять

Важлива інформація

Курс розрахований на 10 занять. Ви можете обрати один з чотирьох напрямів навчання: портрет, пейзаж, натюрморт, імпровізація.
Основний матеріал для живопису – олійні фарби. Всі матеріали надає студія.
Заняття проходять індивідуально, отже Ви отримуєте максимально потрібні знання саме для Вас.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті