Курс живопису

6000грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Як почати малювати початківцю? Як зрозуміти яка техніка краща? – це найпопулярніші питання, з якими ми стикаємось щодня. Саме для відповіді на ці питання ми розробили курс, що складається з 10 уроків живопису. Тут кожен початківець може спробувати свої сили в живопису. На наших уроках малювання ви можете спробувати малювання аквареллю, пастелью та олійними фарбами. Саме тут для вас відкриє свої таємниці живопис мастихіном.

Курс живопису розрахований на знайомство з основними матеріалами та техніками живопису. Всі заняття індивідуальні,  тому на першому занятті програму можна скоригувати відповідно до ваших побажань.

1 урок. Знайомство з матеріалами, (види фарб,  паперу, пензлів) та основними техніками. Змішування кольорів,  акварельні розтяжки та заливки, акварельні техніки та ефекти,  допоміжні матеріали.

2 урок. Малюємо натюрморт з квітами аквареллю.

3 урок. Малюємо пейзаж аквареллю. За основу беремо фотографію.

4 урок. Знайомимось з мистецтвом портрету.  Малюємо портрет аквареллю з фотографії.

5 урок.  Знайомимось з матеріалами олійного живопису.  Вивчаємо теорію кольору, значення тону в живопису.  Робимо копію картини художника.

6 урок. Робимо ботанічну ілюстрацію олійними фарбами.

7 урок. Пишемо пейзаж з твариною олійними фарбами.

8 урок. Знайомимось з графічними техніками. Олівець,  туш, лайнери, ручки. Створюємо графічну роботу в змішаній техніці

9 урок. Пишемо натюрморт з натури в графічній техніці.

10 урок. Створюємо творчу роботу в улюбленій техніці.

Тривалі курси малювання не зручні для працюючих людей, бо часто складно підлаштуватися під регулярний графік групових занять. Ми це розуміємо і цінуємо Ваш час, тому розробили індивідуальний курс малювання для дорослих. Наша художня студія знаходиться в центрі Києва, поруч з метро Печерська та Дружби народів.

Заняття з малювання для дорослих включають в себе знайомство з різними техніками живопису. Наша студія малювання для дорослих розрахована на новачків. Наші курси малювання для початківців дадуть можливість дізнатися основні закони композиції і кольорознавства. Більшість технік курсу розраховані на малювання на акварельному  папері, але є і заняття з малювання на полотні.

Заняття з малювання спеціально розраховані на роботу з різними живописними основами, щоб Ви відчули, що Вам більше подобається. Індивідуальні заняття з малювання дають можливість сконцентрувати увагу саме на Ваших цілях і задати ті питання художнику, котрі цікавлять саме Вас.

Заняття з живопису максимально індивідуальні. Досвідчений художник розповість Вам, як навчитися малювати масляними фарбами, аквареллю або пастеллю. Структура курсу малювання досить умовна, Вже на першому занятті малювання Ви обумовлюєте з художником Ваші цілі і всі десять уроків малювання працюєте в заданому форматі.

Художні курси для дорослих в Києві дозволять Вам ближче познайомитися з різними техніками живопису. Курси малювання з нуля для дорослих дадуть розуміння базових законів малюнка і живопису. А індивідуальні заняття з художником дадуть можливість задати всі цікавлячі саме Вас питання та опрацювати необхідні Вам навички.

Навчання живопису – процес тривалий. Ми не обіцяємо, що після проходження курсу живопису, Ви станете художником і навчитеся малювати все, що захочете. Але ми обіцяємо максимально концентровану, корисну інформацію, максимум практики на заняттях з малювання та затишну атмосферу в художній студії.

clock

Тривалість заняття - 0.2 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей з 10 років

clock

Кількість учасників - 1 людина

Інформація про вартість

6000 грн за курс з 10 занять. При платі за кожне заняття, вартість 650 грн

Важлива інформація

Курс розрахований на 10 занять. Всі матеріали надає студія. Заняття проходять індивідуально, отже Ви отримуєте максимально потрібні знання саме для Вас.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам