fbpx

Як малювати кавою: поради для початківців

Подзвоніть зараз і замовте

Що таке Coffee-art

Статистика стверджує: щороку люди випивають понад чотириста мільярдів чашок кави. Рано чи пізно, вони від використанні цього напою у звичних цілях прийшли б до чогось незвичного, приміром малювання кавою. І це сталося наприкінці 90-х років минулого століття, коли художники з Тайланду та Індії створили перші “кавові” картини. Нині Coffee-art – це оригінальна техніка створення картин за допомогою розчину натуральної кави. Її використання дозволяє створювати будь-які сюжети: від автопортретів до відтворення за допомогою кави шедеврів світового мистецтва. Кольорова гама кавової палітри містить відтінки від світло-жовтого до темно-коричневого, і вони чудово передають ефект старовини.

Своєю легкістю та доступністю матеріалів кавовий живопис щороку завойовує все більше шанувальників. За допомогою міцної кави ристрето з додаванням какао та кориці, можна створювати дивовижні монохромні картини.

Однак, починався coffee art скоріше як абстракція. Найкраще порівняти його з живописом рідким акрилом. Кава змішувалась з зовсім незначною кількістю води, потім ця густа, але текуча субстанція виливалась на папір та розтікалась по ньому абстрактними візерунками.

Сучасні майстри кавового живопису малюють пензлями для акварелі на акварельному папері та не обмежують себе в сюжетах. Техніка кавового живопису дійсно схожа на акварель. В’яжучою речовиною в обох техніках виступає вода. Фарба в обох техніках дуже ніжна та примхлива, адже схильна текти куди їй захочеться. Так що, доведеться підкорити каву, щоб отримати бажаний результат. Наші талановиті художниці залюбки поділяться секретами майстерності на майстер-класі, щоб полегшити вам малювання кавою.

Ми використовуємо два секретні інгредієнти: какао та корицю, які надають неймовірних живописних ефектів кавовому малюнку, створюють контрасти, підсилюють тіні та безперечно наповнюють творчий процес своїм святковим ароматом.

Що для цього необхідно

Матеріали, які вам знадобляться для малювання кавою:

  • папір;
  • пензлі;
  • кава (можна використовувати міцно заварену молоту каву, а можна – розчинну у гранулах, вона дає насичений, майже чорний тон);
  • вода (вона необхідна для приготування кавового розчину та для миття пензликів у процесі малювання. Розчин готується завчасно);
  • за бажанням – ваніль, кориця, какао, цукор (це можна використовувати у малюванні, додаючи у розчин або просто посипаючи на вологий папір).

Живопис кавою схожий на акварельний і є кропіткою роботою. Процес малювання відбувається поетапно: спочатку світлим кавовим розчином вкривається лист акварельного паперу, далі промальовуються контури від світлого до темного тону, а потім вже додаються деталі. Майстри та художники арт-студії “Ліхтарик” з радістю навчать вас, як працювати кавою на папері, приділять увагу кожному та відкриють секрети техніки.

Майстер-клас і терапія

Деякі художники стверджують, що кавою найкраще малювати історичні пам’ятки, старовинні вулиці, архітектуру та гори. Але це так само стосується і портретів, які за допомогою популярного напою отримують у зображенні легкість та чарівність. У цьому ви особисто можете переконатися на майстер-класі у Києві, і не бійтеся того, що до  цього не тримали пензля у руках або це було дуже давно  До того ж малювання є не лише творчою практикою, це чудова арома- та арт-терапія: неймовірний аромат породжує в уяві нові картини та образи, а малюючи та освоюючи техніку, ви одночасно і відпочиваєте.

Для нас зимові свята завжди асоціюються з цікавою книгою, пледом, великою чашкою какао та кавовим живописом. Долучайтесь та додайте плюс один святковий ритуал в свій зимово-святковий період.

Спробуйте себе в ароматному кавовому живопису. Записуйтесь на майстер-клас за телефонами студії.

Приходьте на каву до ”Ліхтарика” та релаксуйте.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам