fbpx

Як малювати кавою: поради для початківців

Подзвоніть зараз і замовте

Що таке Coffee-art

Статистика стверджує: щороку люди випивають понад чотириста мільярдів чашок кави. Рано чи пізно, вони від використанні цього напою у звичних цілях прийшли б до чогось незвичного, приміром малювання кавою. І це сталося наприкінці 90-х років минулого століття, коли художники з Тайланду та Індії створили перші “кавові” картини. Нині Coffee-art – це оригінальна техніка створення картин за допомогою розчину натуральної кави. Її використання дозволяє створювати будь-які сюжети: від автопортретів до відтворення за допомогою кави шедеврів світового мистецтва. Кольорова гама кавової палітри містить відтінки від світло-жовтого до темно-коричневого, і вони чудово передають ефект старовини.

Що для цього необхідно

Матеріали, які вам знадобляться для малювання кавою:

  • папір;
  • пензлі;
  • кава (можна використовувати міцно заварену молоту каву, а можна – розчинну у гранулах, вона дає насичений, майже чорний тон);
  • вода (вона необхідна для приготування кавового розчину та для миття пензликів у процесі малювання. Розчин готується завчасно);
  • за бажанням – ваніль, кориця, какао, цукор (це можна використовувати у малюванні, додаючи у розчин або просто посипаючи на вологий папір).

Живопис кавою схожий на акварельний і є кропіткою роботою. Процес малювання відбувається поетапно: спочатку світлим кавовим розчином вкривається лист акварельного паперу, далі промальовуються контури від світлого до темного тону, а потім вже додаються деталі. Майстри та художники арт-студії “Ліхтарик” з радістю навчать вас, як працювати кавою на папері, приділять увагу кожному та відкриють секрети техніки.

Майстер-клас і терапія

Деякі художники стверджують, що кавою найкраще малювати історичні пам’ятки, старовинні вулиці, архітектуру та гори. Але це так само стосується і портретів, які за допомогою популярного напою отримують у зображенні легкість та чарівність. У цьому ви особисто можете переконатися на майстер-класі у Києві, і не бійтеся того, що до  цього не тримали пензля у руках або це було дуже давно  До того ж малювання є не лише творчою практикою, це чудова арома- та арт-терапія: неймовірний аромат породжує в уяві нові картини та образи, а малюючи та освоюючи техніку, ви одночасно і відпочиваєте.

Отож, приходьте на каву до ”Ліхтарика” та релаксуйте.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам