fbpx

Малюнки кавою на папері

Подзвоніть зараз і замовте

Кавовий живопис – один із найпопулярніших майстер-класів арт-студії “Ліхтарик”. А все тому, що ця техніка є порівняно нескладною, матеріал для творчості дуже цікавий, а малюнки в результаті виходять надзвичайно легкими і світлими!

Головна відмінність кавового живопису від малювання акварельними фарбами полягає в кількості кольорів, які знаходяться в розпорядженні художника. Працюючи з кавою, ми використовуємо один лише коричневий колір, зате відтінків у нього просто безліч: від ніжно-кремового до темно-каштанового!

Малюнки кавою на папері

Ефект напівпрозорості й реалістичності малюнка досягається завдяки особливому способу нанесення кави. Починаємо завжди зі світлих місць, а потім поступово нашаровуємо колір для більш глибокої передачі тіні.

Великою перевагою кави як матеріалу для малювання є надзвичайна пластичність, тобто при потребі її можна досить легко вимити за допомогою води. Це дозволяє корегувати малюнок і досягати найкращої передачі кольорів.

Малюнки кавою на папері

Для живопису ми використовуємо не лише виключно каву (до речі, найкраще брати не розчинну, а заварну – вона має більш рівний та насичений тон). Домогтися цікавих відтінків допомагає також какао, а фактурності малюнкам додає кориця – вона не розчиняється у воді, а наноситься на папір крупинками.

Цікавою особливістю кавового живопису є також техніка “набризкування”, яка освіжає картинку та надає їй легкості й невимушеності. Для цього пензлик підіймають якомога вище над папером, а крапельки кави стікають з нього й мальовничо розбризкуються малюнком. Саме в живописі кавою таке розбризкування є найбільш доречним, тож можна не хвилюватися, що ви зіпсуєте намальоване.

Малюнки кавою на папері

Гості наших майстер-класів завжди дивуються, як за допомогою звичайної кави можна створити такі чудові малюнки! А головне – такий живопис гарно вдається навіть початківцям, які майже не мають ніякого досвіду у малюванні.

Лише уявіть: аромат свіжозавареної кави, приємне спілкування і творчість, творчість, творчість… Хто знає, куди приведуть ваші натхнення та фантазія? Малюйте із задоволенням, і, можливо, саме ваші роботи поповнять нашу фотогалерею кращих малюнків кавою!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам