fbpx

Весільні майстер-класи

Подзвоніть зараз і замовте

Як з’ясувалось мало хто знає про наші весільні майстер-класи. Отже, розповідаємо. Найбільше ми любимо працювати на весіллях! Це для нас справжнє задоволення. Починаючи від розробки концепції майстер-класу, який тісно пов’язаний з темою весілля і до щасливих посмішок молодих та гостей, коли вони розуміють яка краса буде їм нагадувати про цей день.

Наше завдання полягає в тому, щоб гості зробили прекрасні листівки з побажаннями або молоді разом з гостями написали дивовижні інтер’єрні картини, які розроблені завчасно, включаючи всі побажання молодих.

Крім того, ми робимо креативні майстер-класи для дітей на весілля, щоб вони не нудьгували під час свята. Для цього у нас є два найкращих майстер-класи: розпис футболок в тематиці весілля та мозаїка з декоруванням фото рамок, в які батьки дітей поставлять найкращі фотографії зі свята.

У нас багатий досвід роботи на весіллях в різних стилях від етно-весілля з майстер-класом гончарства та Петриківкою, або весілля з виїзною церемонією на березі Дніпра та не формальним і веселим святкуванням, де гості малюють кавою та створюють креативні скетчі аквареллю до казкового весілля в стилі улюблених казок, як то Попелюшка, чи романтичних історій в дусі Маленького принца.

Кожне весілля для нас особливе і ми готуємось до нього як до власного. А ще ми дуже любимо допомагати в зйомках love story. Одна з найпопулярніших тем для такої фотосесії гончарство в стилістиці фільму «Привид» з Патріком Свейзі та Демі Мур. Ну і звісно ж ніжні образи в живописних фотосесіях серед картин або під час сумісного малювання картини для майбутнього спільного дому. Такі фотосесії можуть проходити у нас в студії або ми можемо привезти реквізит на Вашу локацію.

Якщо хочете собі таке дивовижне весілля або love story – пишіть і ми залюбки зробимо для Вас незабутнє свято.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам