fbpx

Розпис футболок або сумок: колективно, стильно, весело

Подзвоніть зараз і замовте

Гуглите, як провести час з друзями? Мода на безконтрольне споживацтво розваг, послуг, товарів поступається тенденціям до поміркованого вибору, в тому числі — і способів дозвілля. Все частіше люди цікавляться творчими заняттями, а також проявляють турботу про навколишнє середовище, віддаючи перевагу екологічно безпечним матеріалами і аксесуарам. Розпис текстилю спеціальними фарбами — з тих занять, що дарують натхнення надовго. І майстер-клас з розпису футболок або сумок від арт-студії «Ліхтарик» — ще один крок до створення свого стилю власноруч. А якщо мова йде про корпоративний стиль, колективне заняття стане відмінною ідеєю для колег.

Чому це цікаво

  • Красиві футболки/сумки є можливість купити, але виготовлена ​​вами річ набуде особливої енергетики, що надає сили і впевненість.
  • Дівич-вечір, день народження, корпоратив — який би захід ви не відзначали, майстер-клас з розпису еко-сумок або футболок подарує вам і вашим друзям безліч нових емоцій і стильні обновки для гардероба.
  • Невимушена атмосфера, сприятливий «клімат» для генерування ідей і необмежені можливості для самовираження — заняття-свято, чи не так? Якщо учасників дівич-вечора, корпоративу чи будь-якого іншого свята передбачається не більше ніж 10, його можна провести безпосередньо в арт-студії. Для більших груп майстри проведуть його у вас в офісі, ресторані або будь-якому іншому відповідному закладі, забезпечивши необхідними матеріалами.
  • «Ліхтарик» має в своєму розпорядженні еко-сумки чудової якості і футболки різних розмірів (краще зарезервувати футболку бажаного розміру перед заняттям або ж принести свої футболки світлих відтінків).
  • Колективний майстер-клас цікавий також в форматі заняття з розпису футболок/еко-сумок в корпоративному стилі: під час роботи над виробами за дружньою бесідою народжуються цінні ідеї, які можна втілити на місці.
  • Розпис футболок — як маленька самопрезентація, адже малюнок на одязі багато що говорить про індивіда.
  • Турбота про навколишнє середовище в наші дні — вже не просто мода, а необхідність. Розпис еко-сумок і їх подальше використання — це інвестиція і в майбутнє планети, а не тільки у власний імідж.
  • Алгоритм заняття простий: визначитися з малюнком для нанесення, зробити розмітку олівцем, вибрати фарби і насолоджуватися процесом. В арт-студії використовуються стійкі текстильні фарби, і виріб надовго збереже яскраві кольори.
  • Освоївши різні техніки розпису тканини, ви легко зможете вжитися в роль дизайнера і виготовити авторську річ, що підкреслює індивідуальність.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам