fbpx

Як навчитися малювати на футболках?

Подзвоніть зараз і замовте

Як навчитися малювати на футболках? Насправді це дуже просто. Вам потрібна однотонна футболка, та тверда основа, яку слід покласти в неї. Це потрібно для того, щоб було зручно малювати та фарба не перебивалась на інший бік футболки. Крім того Вам потрібні пензлі різного розміру. Бажано брати з синтетичного ворсу, щоб пензлі не псувалися від взаємодії з акриловими фарбами. Ще Вам знадобиться склянка з водою для миття пензлів. Акрил швидко засихає, тому пензлі з фарбою не варто лишати без води.

Обов’язково нанесіть малюнок спочатку олівцем. Важливо олівцем позначити всі лінії, які будуть на Вашому малюнку і не хвилюйтесь, якщо фарба не перекриває олівець, його сліди змиються після першого прання.

Ну і найважливіше, що Вам потрібно для того щоб зробити малюнок на футболці – текстильні акрилові фарби. Це спеціальні фарби, які мають особливу текстуру та закріплюються на тканині шляхом нагрівання таким чином, що не змиваються після прання.

Ми радимо спочатку замальовувати всі великі площини, а вже згодом тоненьким пензлем робити контури. Як варіант, для тонких ліній можна використовувати контурні акрилові фарби для текстилю, проте вони зазвичай повільніше висихають.

А якщо у Вас лишилися питання або Ви хочете спробувати розписати футболку та не маєте всього необхідного, запрошуємо Вас на наш майстер-клас в арт-студію Ліхтарик.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам