fbpx

Майстер-клас на день народження — вечірка для креативних

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

У дитини незабаром день народження, і перед вами дилема: вибрати подарунок корисний, функціональний або ж сюрприз, що призведе іменинника у захват? Чому б не поєднати ці дві характеристики в одному подарунку? Творчі майстер-класи стануть не тільки стартовим майданчиком для польоту дитячої фантазії, але й незабутнім запрошенням у світ фарб і казкових історій.

Чому це цікаво

  • Сучасні діти рано освоюють гаджети, за допомогою яких знайомляться зі світом дивовижних речей і явищ набагато раніше, ніж колись пізнавали його ми. З одного боку, це чудово: діти швидко стають технічно підкованими і легко інтегруються до світу сучасних технологій. Але є й інший бік: чим більше дитина проводить часу за смартфоном/планшетом, тим менше його лишається на багатосторонній розвиток інших здібностей, а також дрібної моторики. Саме у цьому випадку на допомогу приходять творчі заняття: під керівництвом уважних майстрів діти вчаться ліпити, малювати, вирізати, складати композиції. Це дозволяє своєчасно розкрити творчий потенціал дитини і виростити його багатогранною особистістю.
  • Крім практичної користі творчі майстер-класи приносять яскраві емоції. Це і приємне хвилювання від знайомства з іншими дітьми (якщо заняття групове), і радість відкриттів, і азарт змагання, і віра в свої сили, і захват від результату. Майстер-клас, якщо порівнювати за рівнем напруження дитячих емоцій, нічим не поступається веселій вечірці на честь іменинника.
  • Творчість — не тільки ефективний інструмент для розвитку наявних у дитини здібностей, а й потужний стимул для розкриття нових талантів. Адже надавши дитині можливість проявити себе в будь-якому виді мистецтва, ви зможете переконатися в його обдарованості якомога раніше. Можливо, у вашій сім’ї росте геній рівня Мікеланджело, але як дізнатися про це, якщо дитина все дні проводить за планшетом? Заняття живописом або гончарством стануть тим самим лакмусовим папірцем, що визначить, до чого здатна дитина.
  • Подарунком, що запам’ятається, стануть також заняття з виготовлення ляльок-мотанок, розпису сумок і футболок, пісочної анімації, скетчів, мозаїки, Ебру.
  • Насичені кольори, нові друзі, дивовижні відкриття, незвичайні інструменти та матеріали — творче заняття стане для іменинника незабутньою святковою вечіркою. А креативний продукт, виготовлений на майстер-класі, посяде чільне місце серед бажаних подарунків на день народження — адже іменинник власноруч реалізував свою мрію.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті