Майстер-клас на день народження дитини

Подзвоніть зараз і замовте

День народження дитини – це щорічний челендж для батьків. Адже, треба організувати незабутнє свято, не повторюватись з року в рік, бути оригінальними, креативними та справжніми чарівниками для своєї дитини.

Днем народження в ТРЦ вже давно нікого не здивуєш, святкувати в піцерії зовсім не варіант! Але є прекрасна альтернатива – це святкування Дня народження на творчому майстер-класі в Арт-студії Ліхтарик на Печерську.

Творчі майстер-класи стануть не тільки стартовим майданчиком для польоту дитячої фантазії, але й незабутнім запрошенням у світ фарб та казкових історій.

Уявіть собі захват Вашої дитини, коли Ви запропонуєте їй відсвяткувати день народження за гончарним кругом та разом з друзями виготовити іграшки та посуд. А після цього з’їсти святковий торт та піти гуляти в Ботанічний сад, який знаходить поруч з нашою затишною студією.

Скільки радості може подарувати святковий майстер-клас з розпису футболок з улюбленим героєм Вашої дитини, де кожен з гостей окрім прекрасних вражень принесе зі святкування власноруч розмальовану футболку! А потім, зустрічаюсь в школі, на гуртку або просто на вулиці в футболках з дня народження, діти будуть з захватом згадувати неперевершене святкування.

Свого роду магічним дійством буде майстер-клас з живопису на воді ебру. Якими щасливими будуть діти (іменинник та гості свята), коли побачать дивну густу воду, по якій можна малювати такими незвичними інструментами як гребні! Але і це ще не кінець дивовижного свята, всі малюнки можна перенести на папір та забрати з собою на згадку про найкращий день народження в житті.

Дайте змогу Вашій дитині відчути всю радість творчості, насолоди справжнім життям. Подаруйте дитині найдорожче – найкращі враження, які залишаться в душі на все життя!

Чому це цікаво

 • Сучасні діти рано освоюють гаджети, за допомогою яких знайомляться зі світом дивовижних речей і явищ набагато раніше, ніж колись пізнавали його ми. З одного боку, це чудово: діти швидко стають технічно підкованими і легко інтегруються до світу сучасних технологій. Але є й інший бік: чим більше дитина проводить часу за смартфоном/планшетом, тим менше його лишається на багатосторонній розвиток інших здібностей, а також дрібної моторики. Саме у цьому випадку на допомогу приходять творчі заняття: під керівництвом уважних майстрів діти вчаться ліпити, малювати, складати композиції. Це дозволяє своєчасно розкрити творчий потенціал дитини і виростити його багатогранною особистістю.

 • Крім практичної користі творчі майстер-класи приносять яскраві емоції. Це і приємне хвилювання від творчості з друзями, і радість відкриттів, і азарт змагання, і віра в свої сили, і захват від результату. Майстер-клас, якщо порівнювати за рівнем напруження дитячих емоцій, нічим не поступається веселій вечірці на честь іменинника.
 • Творчість — не тільки ефективний інструмент для розвитку наявних у дитини здібностей, а й потужний стимул для розкриття нових талантів. Адже надавши дитині можливість проявити себе в будь-якому виді мистецтва, ви зможете переконатися в його обдарованості якомога раніше. Можливо, у вашій сім’ї росте геній рівня Мікеланджело, але як дізнатися про це, якщо дитина всі дні проводить за планшетом? Заняття живописом або гончарством стануть тим самим лакмусовим папірцем, що визначить, до чого здатна ваша дитина.

 • Подарунком, що запам’ятається, стануть також заняття з мозаїки, виготовлення ляльок-мотанок, розпису сумок і футболок, Ебру.
 • Насичені кольори, компанія друзів, дивовижні відкриття, незвичайні інструменти та матеріали — творче заняття стане для іменинника незабутньою святковою вечіркою. А креативна річ, виготовлена на майстер-класі, посяде чільне місце серед бажаних подарунків на день народження — адже іменинник власноруч реалізував свою мрію.

Майстер-клас на дитяче свято може проходити у нас в художній студії або на Вашій локації. Виїзні майстер-класи ми рекомендуємо, якщо у Вас більше 10 дітей на святі. Замовити майстер-класи на творчий День Народження можна в нашій художній студії. У нас є цілий ряд готових рішень для дитячих майстер-класів.

Популярні майстер-класи для дитячих свят: гончарство, розпис футболок, живопис на воді ебру, виготовлення медових свічок, мозаїка. Всі ці цікаві майстер-класи можна організувати у нас в художній студії або ми проведемо виїзний майстер-клас на Вашій локації.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам