fbpx

Як провести вихідні? Цікаві ідеї від Ліхтарика

Подзвоніть зараз і замовте

Як провести вихідні? Питання, що постає перед вами щотижня. Звісно можна погуляти в парку або піти з друзями чи родиною в затишне кафе. Але цей варіант хоч і універсальний, та все ж досить банальний. Зовсім інша річ провести вихідні творчо на цікавих майстер-класах.

Саме тому ми завжди плануємо на вихідні цілий ряд майстер-класів з гончарства та різних технік живопису, а також лекції з історії мистецтв.
Гончарство, ебру та кавовий живопис – ідеальні варіанти для сімейного відвідування. На цих майстер-класах дорослі можуть відчути себе дітьми та створювати красу власними руками, а діти насолодяться спільною творчістю разом з батьками.

Петриківський розпис прекрасно підійде для відвідування дорослої доньки зі своєю мамою. Цей майстер-клас зближує покоління та знайомить з традиціями.

Олійний живопис найкраще підходить для подружок, які хочуть не лише розважитись разом, але й створити дещо прекрасне та дізнатись щось нове.

Fashion ілюстрація – це безперечна зону комфорту для модниць, які прагнуть власноруч створювати образи, а не лише наслідувати тренди.

Скетчі – один з найдинамічніших майстер-класів, на якому Ви з друзями навчитесь робити швидкі замальовки в змішаній техніці за допомогою лайнерів, маркерів та акварелі. Це найкращий варіант для всіх мандрівників, які хочуть здивувати своїх фолловерів не лише яскравими фото, а й не менш чарівними скетчами.

Розпис еко сумок створений для тих, хто прагне піклуватися про довкілля та стоїть на шляху відмови від пластику. Наші еко сумки якісні, надійні, а після майстер-класу ще й неймовірно стильні.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам