fbpx

Вчимося малювати: гід по техніках живопису

Подзвоніть зараз і замовте

Роздивляючись шедеври живопису, багато хто думає: малювати — це складно, потрібен особливий дар. Безумовно, визнані митці були обдарованими особистостями, але й вони починали свій творчий шлях не з шедеврів. Східне прислів’я говорить: «Дорога в тисячу лі починається з першого кроку». Так і шлях до майстерності живопису починається з першої лінії. Потрібна лише віра в себе, щоб її намалювати. Тож, вчимося малювати? А майстри-художники арт-студії «Ліхтарик» допоможуть вам у цьому.

Яку техніку живопису обрати

Олійний живопис — це можливість легко й невимушено створити витвір мистецтва навіть для тих, хто взявся за пензель вперше. Щільна структура олійних фарб дозволяє новачкам приховати дрібні похибки, а експерименти зі змішуванням відтінків дають учням можливість знайти свій унікальний стиль.

Акварельний живопис передбачає різні техніки малювання («по вологому», багатошарове нанесення, сухим пензлем), яким навчать майстри арт-студії. Картини-акварелі виходять дуже вишуканими і насиченими повітрям, тому їх так полюбляють витончені натури.

Пастель — техніка, що особливо до вподоби кінестетикам. Малюнок пастельними олівцями виконується за допомогою тісного контакту пальців художника з інструментами і папером, а також подальшого розтушовування нанесеного зображення. Ніжні пастельні етюди захоплюють уяву з першого погляду — варто лише поглянути на всесвітньо відому серію малюнків Едгара Дега.

Графіка — це ваш шанс дізнатися, що таке дудлінг і мандала, а головне — навчитися створювати вражаючі орнаменти із зображенням рослин і тварин. На відміну від акварельного і пастельного живопису, графіка виділяється строгістю ліній і чіткістю кожної деталі. І якщо ви вважали, що графіка підвладна лише художникам-професіоналам, в арт-студії «Ліхтарик» позбавлять вас таких стереотипів.

Живопис рідким акрилом

Живопис рідким акрилом — ось де простір для творчості любителів абстракцій. Ця техніка дозволяє майже хаотично наносити на полотно фарбу — і на виході все одно отримати оригінальну картину. Просто надіньте фартух і спробуйте.

Ебру (живопис на воді) — ритуал і сеанс релаксу одночасно. За допомогою гребеня/шила та спеціальних фарб на воді створюються візерунки, що зачаровують, а згодом їх переносять на папір або тканину.

Скетчі і фешн-ілюстрація — це техніки швидкого малюнка, вельми потрібні для роботи дизайнерів, архітекторів, рекламістів. А ще — джерело істинного задоволення для динамічних натур, життя яких сповнене безліччю вражень.

Кавовий живопис — чарівний союз творчості і аромату. Про нього не варто розповідати — це потрібно спробувати!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам