fbpx

Враження в подарунок – з арт-студією “Ліхтарик” це легко

Подзвоніть зараз і замовте

Романтика робить наше життя цікавішим, наповненим та дарує натхнення. А ще романтика, навіть через 10 років у шлюбі, запорука міцних стосунків. Ми віримо, що романтика не закінчується букетно-цукерковим періодом.

Проте, більшість пар мають діло з тим, що в перший рік відносин пробують всі романтичні активності, а потім фантазія вичерпується і починаються побутові будні. Ми прагнемо виправити цю ситуацію та пропонуємо послугу враження в подарунок. Цу широкий вибір креативних майстер-класів для підтримання романтики в парі. На наші майстер-класи можна записатися вдвох в групу, індивідуально, або подарувати сертифікат на майстер-клас. Романтичні подарунки – це завжди приємно! А коли романтичний подарунок включає в себе спільну творчість, новий досвід та цікаво проведений разом час – він стає безцінним та запам’ятовується на все життя.

Найпопулярніші майстер-класи для романтичного побачення:

  • Гончарство, де пара створює посуд власними руками. Дуже радимо перед новосіллям. Нехай спільне життя починається з теплих спогадів. А кожен ранок з власноруч зробленої філіжанки кави.
  • Олійний живопис, де можна разом написати картину. Також можна спільно написати картину, яка буде прикрашати дитячу кімнату.
  • Fluid art та створення інтер’єрних картин, як ніщо інше поєднує пари, які разом пережили ремонт.
  • Декорування рамок для фотографій мозаїкою створене для тих, кому здається, що вони не вміють малювати, але хочуть подарувати емоції своїй коханій людині. Мозаїка підвладна кожному. А ще рамочки для фотографій – це дуже романтично. Адже це прекрасний привід записатися на романтичну фотосесію, щоб роздрукувати для створеної рамочки найромантичніші фото.
  • Перед поїздкою у відпустку просто необхідно завітати на майстер-клас з розпису футболок та створити дизайнерську унікальну футболку коханій людині. Тільки уявіть як класно ви будете виглядати в подорожі в нових, власноруч розмальованих футболках.

Враження у подарунок – це завжди індивідуальний підхід, турбота про своїх близьких. Подарувати враження можна у вигляді подарункового сертифікату на творчий майстер-клас. Придбати враження в подарунок можна у нас в художній студії в Києві або в електронному вигляді. Майстер-класи з живопису, майстер-класи з гончарства, майстер-класи з ебру, майстер-класи з флюїд арт і багато інших творчих майстер-класів Ви можете подарувати в одному подарунковому сертифікаті.

Сертифікати на подарунок – це зручно, швидко і креативно. Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас завжди буде емоційним подарунком. Сертифікат в подарунок підійде чоловікам, жінкам і дітям.

Найкращий подарунок для пари – це враження в подарунок. Замовляйте подарункові сертифікати та будьте автором найбажанішого та незвичного подарунку. Емоції в подарунок безцінні. Для замовлення сертифікату – напишіть нам.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам