fbpx

Майстер-клас з кераміки

Подзвоніть зараз і замовте

Чи є у вашому домі фамільний сервіз або предмети посуду, особливо дорогі і цінні для вас? А може, дзвіночки «музика вітру» або глиняні свистульки, що дбайливо зберігають дитячі спогади? І як часто у вас теплішає на душі при погляді на ці речі? А якщо створити такі цінності самим? Вкласти частку своєї енергетики, натхнення і творчості у вироби, які стануть пам’ятними для вашої родині? Навіть якщо ви ніколи не пробували ліпити з глини, майстер-клас з кераміки стане стартовим майданчиком для розкриття ваших талантів.

Гончарство — одне з найдавніших народних ремесел в історії. Ще до винаходу гончарного круга в далекі часи до нашої ери кочові і землеробські племена займалися виготовленням керамічних виробів, залишки яких тепер знаходять археологи. Це ремесло було настільки потрібним і поширеним, що на його честь навіть назвали археологічні культури. Так, культура шнурової кераміки отримала свою назву завдяки вигляду візерунків, що формуються за допомогою відбитка шнура на сирій глині. Гончарство в Україні і до цього дня залишається актуальним і творчим ремеслом.

Чому це цікаво

  • Народні традиції роботи з керамікою — надзвичайно цікаві, адже в кожному регіоні були свої секрети гончарної справи і декорування виробів.
  • Процес ліплення з глини допомагає розслабитись, відволіктись від проблем зовнішнього світу, зосередитись на мистецтві. Замішуючи глину, надаючи їй бажаної форми, удосконалюючи виріб, ви не тільки вчитесь новому, а й досягаєте внутрішнього стану умиротворення, настільки дефіцитного в наш час.
  • Після виготовлення бажаних виробів можна замовити їхній випал, а після — повна свобода творчості для подальшого розпису: ви можете декорувати свою кераміку так, як підказує фантазія, отримавши на виході оригінальний подарунок, зроблений власноруч. Посуд, предмети декору, іграшки — все це можна презентувати рідним, друзям, колегам або залишити собі на згадку. Ці вироби завжди будуть нагадувати вам про те, що реалізувати свій потенціал можна в найнесподіваніших, незнайомих раніше сферах.
  • Розкішні блюда, витончені чашки, красуні-вази, пузаті заварочні чайники, апетитні горщики для запікання всіляких ласощів, яскраві свистульки і ніжні дзвіночки — чого тільки не забирають учасники майстер-класу додому після занять.
  • Керамічний посуд, виготовлений власноруч, — це не тільки новий предмет побуту у вашому домі, а й потужне джерело енергії, адже виріб виготовлений для себе і з любов’ю.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам