fbpx

Курси творчості для дітей

Подзвоніть зараз і замовте

Дати дитині чудову освіту — must do в наш час. Але поки дитина маленька, можно підготувати її до подальшого процесу навчання, розвиваючи у неї креативність, допитливість та широкий кругозір. Курси творчості для дітей — вибір, про який ви ніколи не пошкодуєте, адже ваш малюк зможе реалізовувати свої здібності з раннього дитинства.

Майстер-класи для дітей і дорослих – це відмінний спосіб в простій, цікавій формі отримати новий творчий досвід. Творчі майстер-класи для дітей розвивають фантазію; гончарні уроки допомагають з розвитком дрібної моторики. Незвичайні майстер-класи для дітей кожен день проходять в художній студії “Ліхтарик”. Наша арт-студія пропонує різні види майстер-класів: гончарство, живопис кавою, живопис на воді Ебру, створення і декорування медових свічок, акварельний живопис, розпис футболок, ліплення з глини для дітей, Петриківський розпис, мозаїка.

Теми для майстер-класів, які можна знайти на афіші в нашому календарі, вільні. Ми не обмежуємо фантазію дітей на творчих майстер-класах. Ми пропонуємо цікаві сезонні майстер-класи для дітей та їх батьків: новорічні та великодні. Новорічні майстер-класи для дітей – це розпис новорічних іграшок для ялинки. Великодні дитячі майстер-класи – це писанкарство.

Як організувати майстер-класи на День народження дитини? – Запросіть майстрів арт-студії “Ліхтарик”, і ми привеземо всі необхідні матеріали, підготуємо майстер-клас в тематиці Вашого свята і проведемо творчий майстер-клас для дітей з кращими художниками.

Цікаві майстер-класи для підлітків – гончарство, живопис олією, флюїд арт і Ебру можна організувати як в нашій затишній художній студії, так і в школі або на будь-якої Вашої локації. Майстер-клас – це завжди весело, по-творчому, пізнавально.

Майстер-класи для школярів можуть бути відмінним доповненням навчального процесу. Для дітей майстер-класи дають можливість легше і простіше сприймати нову інформацію. Ми з радістю підберемо Вам цікаві ідеї для майстер-класів в залежності від Ваших побажань.

Цікаві майстер-класи для хлопчиків: гончарство, графіка і живопис олією. Три безпрограшних варіанти майстер-класу для підлітків.

Майстер-класи для дітей від 6 років звільняють час батькам, так як участь дорослих у таких творчих майстер-класах не обов’язкова. Майстер-класи для дітей в школі популярні в якості святкування дитячого дня народження. Які майстер-класи можна провести для дітей в школі? Творчі майстер-класи для хлопчиків і дівчаток – це розпис футболок, кавовий живопис, виготовлення воскових свічок і мозаїка.

Як обрати курс

  • Ваш малюк — типовий чомучка? Прагне все дізнатися і спробувати? Відправте його на курси історії мистецтв для дітей (цікаві лекції + практичні заняття). Під керівництвом майстрів діти створять наскальні малюнки, готичні вітражі, мозаїчні панно і втілять безліч творчих ідей. Залучення до світу мистецтва і його історії з дитинства — одна з кращих інвестицій в освіту вашої дитини.
  • Ліплення з глини — заняття, яке сміливо можна порівняти з походом до психотерапевта: під час роботи з глиною навіть дорослі заспокоюються і наводять у своїх думках лад. Діти ж особливо сприйнятливі до нових для них занять, тому курс ліплення з глини допоможе вашій дитині стати більш спокійною (особливо це стосується дітей з синдромом гіперактивності), розважливою та зібраною. Концентрація на текстурі матеріалу, його перетворенні на дещо знайоме і ліплення крихітних деталей сприяє розвитку не тільки дрібної моторики, але й жвавості мислення. Малюк в процесі роботи постійно змушений шукати відповіді на питання «Як?», «Чому саме так?», «Яким чином можна це зробити інакше?», що розвиває винахідливість і креативність.
  • Курси гончарства варто відвідати дітям трохи старше, бо тут передбачається оволодіння технікою роботи на гончарному крузі. Малюки зможуть виготовити не лише глиняні фігурки, а й предмети побуту — чашки, тарілки, вази та інший посуд, а також свистульки, дзвіночки і різні сувеніри. Зробивши самостійно настільки крихкі речі, діти часто починають більш дбайливо поводитися з іншими предметами і швидше засвоюють практичні навички хатньої роботи. Діти також вчаться розписувати свої вироби, що дає їм можливість спробувати себе в якості художників, колористів, дизайнерів декору, майстрів інших творчих професій.
  • Якщо ж ви помітили у свого малюка схильність до малювання, курси книжкової ілюстрації стануть відмінним стартовим майданчиком для митця-початківця. Улюблені казкові герої нарешті проявляться для дитини у матеріальному втіленні. На курсах майстри навчать дітей основам малюнка і композиції, після чого ті зможуть дати волю своїй фантазії. І, можливо, з невміло намальованих лицаря або принцеси почнеться шлях талановитого митця.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам