Курс гончарства

5000грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Курс гончарної майстерності в арт-студії “Ліхтарик” –  це десять захопливих занять під керівництвом досвідченого майстра. Навчальний курс не просто познайомить вас із глиною та її властивостями, він стане найтіснішою формою вашої роботи з гончарним колом. Протягом гончарного курсу у Києві ви дізнаєтесь про глину все, що знають наші майстри: всі правила та застереження при роботі з цим матеріалом, а найголовніше – всі потаємні секрети гончарного чарівництва.

Курс гончарства

Особливості та переваги курсу з гончарної майстерності:

 • вільний графік – всі заняття індивідуальні та проходять у зручній для вас час, тож можете не хвилюватись, що пропустите урок;
 • індивідуальний підхід – протягом курсу майстер не відволікається на інших учнів, зосереджується лише на вашому творчому розвитку та приділяє максимальну увагу вашому виробу;
 • практичні навички – кожний урок гончарства є стовідсотково практичним та налаштованим на прогрес: учень проходить шлях від створення найпростіших виробів  (тарілки або горщика) до виробів на ніжці, чайничків, ваз та кавових турок;
 • поповнення домашнього оздоблення ексклюзивними предметами – по завершенні курсу учні отримують не лише навички з гончарної майстерності, а й близько десяти предметів домашнього побуту та декору;
 • терапевтичний ефект – курс з гончарної майстерності не лише розвиває творчі та практичні навички відвідувачів, а й відволікає їх від буденності, зменшує стрес та відкриває їм неймовірну силу творчої медитації.

Создание керамической посуды

Які навички отримує відвідувач курсу з гончарної майстерності

Протягом навчального курсу з гончарної майстерності у Києві вам нададуть багато інформації за темою та навчать правильно використовувати інструменти для гончарства, покажуть способи вимішування глини. За десять занять курсу ви пройдете творчий шлях гончарного майстра: будете вчитися центрувати глину, витягувати та звужувати стінки, створювати вироби з ручками та носиками і правильно готувати ваші вироби до випалу в печі.

Горнятка і чайнички, мисочки і вазочки, горщики з кришечками, дзвоники та підсвічники – все це ви зможете навчитись робити за десять занять гончарного курсу з нашими досвідченими майстрами.

Курс з гончарної майстерності у Києві може коригуватися в залежності від ваших інтересів, а індивідуальний підхід дасть можливість повністю реалізувати всі ваші творчі ідеї.

A course in pottery craftsmanship

Сьогодні хочемо розказати про курс гончарства. Він створений для тих, хто хоче детальніше заглибитись в тонкощі та секрети гончарної майстерності.

Нас часто запитують про структуру курсу. Ділимося з Вами нашим баченням, але звертаємо увагу, що курс може коректуватися в залежності від ваших інтересів, а індивідуальний підхід дасть можливість повністю реалізувати всі Ваші творчі ідеї.

Купуючи наш курс ви не пропустите жодного заняття, так як навчання буде проходити в зручний для вас час в індивідуальному порядку.

Структура курсу:

1-2 заняття

 • Знайомимось з матеріалом: види глини, способи вимішування, інструменти необхідні для роботи на гончарному колі.
 • Вчимося основним прийомам гончарства – центрування глини, формування денця, витягування стінок та формування простих  форм. Гончаримо свічник, миску, стакан. Декоруємо ангобом та робимо ритування по сирій глині.

3-4 заняття

 • Тренуємо навички витягування, розширення та звужування стінок – створюємо вазочки та горщики.
 • Основи різьблення по сирій глині – гончаримо свічники, аромалампи. Види декорування, методи нанесення  фактури та наліплювання рельєфу.
 • Гончаримо вироби з ручками – горнятка і глечики. Способи виготовлення ручок та методи кріплення.

5-6 заняття

 • Вчимось обточувати денця виробів.
 • Гончаримо плоскі вироби – блюдця та тарілки.
 • Техніка виготовлення кришки. Гончаримо горщик, маслянку, тарілку для сиру з кришками.

7-8 заняття

 • Практикуємось у звужуванні та розтягуванні  стінок – гончаримо вазочки з тонким горлечком, бокали.
 • Виготовлюємо  дзвоники та монетки (мініатюрні горщики та мисочки).
 • Вчимося гончарити носик та створювати вироби з декількох частин – чайник або турка.

9-10 заняття

 • Створюємо складні вироби з подвійними стінками.
 • Гончаримо великі овальні, грушоподібні форми  з вузьким горлечком.
 • Створюємо великі форми – миски для фруктів на ніжці, вази тощо.
 • Підготовлюємо вироби до випалу.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

Гончарство передбачає тривалий процес навчання, постійне удосконалення відомих і використання нових технік. Гончарне мистецтво відкриє Вам свої основні принципи на курсі з гончарної майстерності в нашій художній студії. Курси кераміки дадуть можливість зрозуміти і спробувати всі етапи гончарної справи:  від вимішування глини до затирання гончарних виробів перед випалюванням.

clock

Тривалість заняття - 1 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 10 років

clock

Кількість учасників - 1 особа

clock

Як отримати свої вироби?

Всі вироби після курсу проходять випал у печі, після чого їх можна забрати

Інформація про вартість

5000 грн. Можлива оплата в два платежі

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам