fbpx

Ідеї для романтичного побачення. Зробіть осінь назабутньою

Подзвоніть зараз і замовте

На наш погляд, осінь найромантичніша пора року. Ще теплі дні, але вже прохолодні вечори. Можна накинути кофту на плечі коханої дівчини та обійняти її, щоб зігріти. А ще краще запросити кохану на творче побачення – це саме те, чим можна приємно здивувати дівчину. А в студії “Ліхтарик” вам завжди підкажуть ідеї для романтичного побачення.

Перегляньте фільм “Привид” з Демі Мур та Патріком Свейзі та записуйтесь на індивідуальні майстер-класи з гончарства для двох. Спробуйте створити власний посуд, відчуйте романтику гончарної справи.

Олійний живопис для двох – прекрасний шанс провести разом три години в невимушеній творчій атмосфері, разом розкрити свій творчий потенціал та написати картину один одному або ж спільну картину в чотири руки.

Незвичний та трошки магічний майстер-клас з живопису на воді (ебру) буде незабутнім для вас обох. Якщо ви полюбляєте абстракції, то завітайте на майстер-класи з рідкого акрилу. Прекрасні картини гарантовані, а ще можна зазирнути у внутрішній світ своєї коханої, спостерігаючи за її експресивним живописом та вибором колориту для майбутнього шедевру.

Майстер-класи з мозаїчного декору будуть прекрасним продовженням фотосесії Love story, адже ви вдвох задекоруєте прекрасні фото рамки для спільних фотографій.

Всі майстер-класи можуть бути індивідуальні або в групі. Вартість від 200 грн за людину.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам