fbpx

Живопис рідким акрилом: в світі інтуїції та символів

Подзвоніть зараз і замовте

Чи намагалися ви хоча б один раз намалювати навмисно розташований навпроти вас об’єкт, а виходило щось безглузде? Замість вази — якийсь контрабас, замість журавля — подоба черв’яка? Багато хто після таких дебютів залишає спроби займатися живописом надовго, а то й назавжди. «Малюнок, композиція — все це занадто складно для мене, адже цьому треба довго вчитися і мати талант», — зітхаєте ви. Але це відбувається тільки тому, що ви ще не пробували себе у мистецтві малювання рідким акрилом, яке недарма називають інтуїтивним живописом.

Трапляється, фарбуєш якусь поверхню, і раптом з’являється бажання хаотично розмазати фарбу, додати в неї інші кольори, все перемішати і подивитися, що вийде. Знайоме відчуття? Вчені стверджують, що це і є інтуїтивні спонукання до того, щоб зламати стереотипи, «вийти з площини» і заявити про себе як про творчу особистість. Колись так «бешкетував» Джексон Поллок, розкладаючи полотно на підлозі і розбризкуючи на нього фарби в хаотичному порядку (за що і отримав прізвисько Розбризкувач). А потім він став всесвітньо відомим, і картини його розлітаються на аукціонах за неймовірні суми. А все тому, що художник був щирим у своїй творчості і довіряв інтуїції. Техніка створення полотен з використанням рідкого акрилу допомагає досягти подібного ефекту і при цьому позбавляє нас необхідності розливати на полотно фарбу відрами, як це робив Поллок.

Чому це цікаво

  • На майстер-класах з живопису рідким акрилом немає правил або тісних рамок, в які потрібно вписати свій твір, — з цим матеріалом робота йде легко, плавно і спонтанно. Та й сам процес малювання приносить справжнє задоволення від занурення вглиб своїх емоцій та образів, народжених фантазією.
  • Цей напрямок мистецтва дозволяє не тільки розслабитися під час виконання роботи, але й відключити внутрішнього цензора, знайти свободу самовираження, стати сміливіше у творчій реалізації ідей.
  • Таємничий океан, абстракція на вільну тему, сповнений магічними символами ліс, космічний пейзаж, що зачаровує, — рідким акрилом можна намалювати що завгодно, навіть інші світи, і результат вас насправді приголомшить.
  • Картини, що були намальовані під час занять з живопису рідким акрилом, не залишать байдужим жодного критика: кожен побачить в них щось своє, потаємне. І тільки автор буде знати, які символи закладені в його унікальному творі.

Що таке рідкий акрил ми розповімо на майстер-класі в художній студії, а все, що потрібно для малювання рідким акрилом, дамо Вам перед заняттям. Наливні акрилові картини не схожі між собою. Заливка акрилом завжди унікальна. Техніка флюїд арт – це інтуїтивний живопис. Не дивлячись на те, що рідкий акрил в живопису використовують не так давно, флюїд арт набирає популярність кожен день. Ми щиро рекомендуємо живопис рідким акрилом для початківців.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам