fbpx

Як обрати пензлі для живопису? Поради професіоналів

Подзвоніть зараз і замовте

Пензлики – обов’язковий атрибут живопису. Хоча ні! В сучасному світі можна малювати і без пензлів, але для освоєння класичного живопису без якісних пензлів не обійтись.

До слова, fluid art абсолютно самодостатній без пензлів, живопис в стилі абстрактного експресіонізму (як у Поллока) також може існувати без пензлів, а от імпресіонізм вже ні. Так як обрати пензлі для живопису, щоб створити шедевр?

Головне, що треба знати про пензлі, те що вони є з натуральним ворсом та штучним, а ще вони різні за розміром, є круглі та пласкі. З розміром все достатньо просто. Чим детальніший живопис Ви любите, тим тонші пензлі Вам потрібні.

Для акрилового живопису краще вибирати пензлі зі штучного ворсу, адже натуральні довго не витримають акрилового навантаження. А от для акварелі краще підходять круглі натуральні пензлики. Ми любимо білку та колонок.

Для японських технік живопису тушшю використовують пензлі з борсука. Вони надзвичайно м’які.

А от для української петриківки найкраще пасує «кошатка» (пензлик з кошачої шерсті), але щоб його знайти треба пройти ще той квест.

Одні з найдорожчих пензлів роблять з шерсті колонка (це такий маленький хижак). Такі пензлі підходять для будь-якого живопису. Головне визначитися з розміром. Краще брати один середній і один маленький. А далі, Ви зрозумієте, як Вам зручніше і розширите свій асортимент пензлів.

При виборі пензлів треба завжди звертати увагу на їх кінчик. Він має бути тоненький, бажано в спеціальному чохлі від виробника. Якщо на етапі купівлі кінчик розтріпаний, то краще його не брати, бо писати ним буде не зручно.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам