fbpx

Цікаві лекції в Києві: нові фарби для ваших буднів

Подзвоніть зараз і замовте

«Тюдори», «Молодий тато», «Борджіа» — багато хто чув про ці видовищні серіали. Ті епохи здаються занадто далекими, архітектура — надмірно помпезною, костюми героїв — нереально химерними. Просто тому, що ми про це мало знаємо. І як часто при відвідуванні інших країн нам спадає на думку, що непогано було б розбиратися в архітектурних стилях і напрямках живопису, аби належно оцінити всі визначні пам’ятки? Зануритися у вивчення історії культури у зайнятих людей зазвичай немає часу — занадто багато повсякденних справ, професійних викликів і побутових завдань. Переключитися на творчість — лайфхак від тих, хто вже спробував. Лекції з історії мистецтва і музеїв світу від арт-студії «Ліхтарик» полонять з перших секунд, переносячи слухачів у всесвіт естетики і захоплюючих історій.

Чому це цікаво

  • В одному з фільмів про Джеймса Бонда в резиденції головного лиходія видніється картина пензля Гойї, яка за рік до цього була викрадена з Національної портретної галереї. Тонкий гумор для поціновувачів мистецтва. А пам’ятаєте секретну зустріч Джеймса Бонда у фільмі «007 Координати Skyfall» на тлі знаменитої картини? А німу сцену з полотном Модільяні, яке крізь приціл спостерігає агент Мі-6 у вікні шанхайського хмарочоса? Мистецтво надихає всіх: творців як всесвітньо відомих касових бойовиків, так і екранізацій високоінтелектуальних творів. І на лекціях ви навчитеся дізнаватися характерні манери знаменитих майстрів — будь то застиглу експресію в скульптурах Берніні, кручені мазки Ван Гога або унікально-вигадливі будівлі Гауді.
  • Роман Донни Тарт «Щиголь» про картину Карела Фабриціуса став бестселером і приніс їй Пулітцерівську премію. Місце дії — Нью-Йоркський музей Метрополітен — після екранізації викликав ажіотаж: виявляється, музеї — це не нудно. На лекціях з історії музеїв світу на вас чекає справжній парад: зухвало розкішні, розпещені увагою королів і аристократів, просторі, як найбагатші палаци, знамениті музеї вражають уяву одразу й назавжди.
  • Побоюєтесь, що загубитесь в цьому потоці інформації? Нітрохи. Матеріал подається в легкій, захоплюючій формі, надихає на саморозвиток і прищеплює вишуканий смак. А головне — цікавий і дорослим, і дітям.

Одного разу могутній курфюрст Саксонії Август III відсунув свій трон і благоговійно промовив: «Дорогу великому Рафаелю». Ні, вони не були сучасниками. Просто курфюрстові нарешті вдалося придбати для Дрезденської галереї «Сікстинську Мадонну» пензля Рафаеля. Впустіть і ви мистецтво в своє життя — і воно подарує сяйво кожній грані вашої особистості.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам