fbpx

Цікаві лекції в Києві: нові фарби для ваших буднів

Подзвоніть зараз і замовте

«Тюдори», «Молодий тато», «Борджіа» — багато хто чув про ці видовищні серіали. Ті епохи здаються занадто далекими, архітектура — надмірно помпезною, костюми героїв — нереально химерними. Просто тому, що ми про це мало знаємо. І як часто при відвідуванні інших країн нам спадає на думку, що непогано було б розбиратися в архітектурних стилях і напрямках живопису, аби належно оцінити всі визначні пам’ятки? Зануритися у вивчення історії культури у зайнятих людей зазвичай немає часу — занадто багато повсякденних справ, професійних викликів і побутових завдань. Переключитися на творчість — лайфхак від тих, хто вже спробував. Лекції з історії мистецтва і музеїв світу від арт-студії «Ліхтарик» полонять з перших секунд, переносячи слухачів у всесвіт естетики і захоплюючих історій.

Нині найпопулярніша форма навчання ― не очна і не заочна, а дистанційна. Арт-студія «Ліхтарик» підтримує тренд онлайн-освіти і проводить мистецькі онлайн-курси, тому що це:

  • Безпечно ― вам не потрібно хвилюватися за своє здоров’я і безпеку, що особливо актуально в умовах пандемії;
  • Сучасно ― віртуальні подорожі кращими музеями і галереями світу, можливість побачити шедеври живопису і скульптури на відстані кількох сантиметрів, використання найновіших підходів до подачі матеріалу;
  • Зручно ― навчатися у нашому онлайн-інституті мистецтва можна не виходячи з дому. Приготуйте улюблений напій, вдягніть найзручніший одяг ― і розширюйте свій світогляд та поповнюйте багаж корисних і цікавих знань.

Чому це цікаво

  • В одному з фільмів про Джеймса Бонда в резиденції головного лиходія видніється картина пензля Гойї, яка за рік до цього була викрадена з Національної портретної галереї. Тонкий гумор для поціновувачів мистецтва. А пам’ятаєте секретну зустріч Джеймса Бонда у фільмі «007 Координати Skyfall» на тлі знаменитої картини? А німу сцену з полотном Модільяні, яке крізь приціл спостерігає агент Мі-6 у вікні шанхайського хмарочоса? Мистецтво надихає всіх: творців як всесвітньо відомих касових бойовиків, так і екранізацій високоінтелектуальних творів. І на лекціях ви навчитеся дізнаватися характерні манери знаменитих майстрів — будь то застиглу експресію в скульптурах Берніні, кручені мазки Ван Гога або унікально-вигадливі будівлі Гауді.
  • Роман Донни Тарт «Щиголь» про картину Карела Фабриціуса став бестселером і приніс їй Пулітцерівську премію. Місце дії — Нью-Йоркський музей Метрополітен — після екранізації викликав ажіотаж: виявляється, музеї — це не нудно. На лекціях з історії музеїв світу на вас чекає справжній парад: зухвало розкішні, розпещені увагою королів і аристократів, просторі, як найбагатші палаци, знамениті музеї вражають уяву одразу й назавжди.
  • Багатовікова історія світового мистецтва ― історія успіху чоловіків-митців. Але чи так це насправді? Адже те, що ми не знаємо про талановитих жінок-мисткинь, не означає, що їх не було.  Були і створювали геніальні скульптури, картини, будівлі.  Саме задля того, щоб відновити історичну справедливість і віддати належну шану їм і їхньому таланту, ми вирішили створити курс із 10 лекцій про жінок у мистецтві. Ми розповімо про італійських і нідерландських, американських і французьких, німецьких і українських художниць, всесвітньо відомих скульпторок  і архітекторок. Про тих, які жили і творили багато століть тому, і наших сучасниць. А ще неодмінно поговоримо про те, чим жінкам доводилося жертвувати, через що проходити і з якими перепонами зіштовхуватися заради такого звичного нам нині права ― займатися мистецтвом.
  • Ще один надзвичайно цікавий онлайн-курс, який ви не захочете пропустити, ― історія українського мистецтва. Адже це частина того, що називається національним культурним кодом, що зберігалося і примножувалося із покоління у покоління, що зрозуміле нам на рівні підсвідомого. Протягом 8 лекцій ви дізнаєтеся про мистецтво скіфів і трипільців, архітектуру, фрески і мозаїки Київської Русі, віртуально побуваєте у кращих музеях України, навчитеся розпізнавати українське бароко і авангард, почуєте про вітчизняні мистецькі школи і течії, запам’ятаєте кращих українських художників і скульпторів, ознайомитеся з історією іконопису і книжкової мініатюри і ще багато-багато цікавого. 
  • Побоюєтесь, що загубитесь в цьому потоці інформації? Нітрохи. Матеріал подається в легкій, захоплюючій формі, надихає на саморозвиток і прищеплює вишуканий смак. А головне — цікавий і дорослим, і дітям.

Ми проводимо лекції через Zoom. Ціни у нас по-карантинному доступні і приємні. Щоб долучитися до поціновувачів прекрасного і мисливців за знаннями, заповніть форму на сайті або зателефонуйте: 095-661-33-81 чи 068-270-70-86.

Одного разу могутній курфюрст Саксонії Август III відсунув свій трон і благоговійно промовив: «Дорогу великому Рафаелю». Ні, вони не були сучасниками. Просто курфюрстові нарешті вдалося придбати для Дрезденської галереї «Сікстинську Мадонну» пензля Рафаеля. Впустіть і ви мистецтво в своє життя — і воно подарує сяйво кожній грані вашої особистості.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам