Курс лекцій по музеям світу

150грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Потрапляючи в великий музей дуже легко загубитись. Ми розробили цей курс, щоб з Вами такого не трапилось!

Побачити всю колекцію за один візит неможливо. Наш курс допоможе спланувати візит в музей максимально комфортно, вибрати саме ті твори мистецтва, які будуть цікаві саме Вам. Ми розкажемо як побудувати свою екскурсію по музею без прив’язки до туристичних груп.

В кожному музеї є неймовірні експонати, які не широко відомі. Ми підкажемо must see в кожному музеї. Після відвідування лекції, Ви будете знати історію створення колекції, будете орієнтуватися в структурі музею, дізнаєтесь багато цікавого про найцінніші експонати.

Якщо Ви любите подорожувати  – цей курс для Вас!

Лекція 1. Лувр – найбільш відвідуваний музей світу 2018 року. Лувр неможливо осягнути за один візит. Фантастична колекція єгипетського мистецтва, одна з найбільших збірок європейського візуального мистецтва. Історія створення Лувру йде крізь століття та сповнена інтриг та детективних історій. Саме тут зберігається найвпізнаваніша картина в світі – Мона Ліза, про яку ми також обов’язково поговоримо.

Лекція 2. Британський музей. Один з найбільших музеїв світу, який зберігає пам’ятки культури різних народів світу за останні 5 тисяч років.

Лекція 3. Музей Д’Орсе – це імпресіоністичний рай. Неймовірна збірка картин Моне, Мане, Гогена та інших художників кінця 19 століття. Неймовірна історія Маленької танцівниці Дега саме тут набуває особливого шарму.

Лекція 4. Рейксмузеум в Амстердамі – це саме те місце, де варто дивитися живопис митців “золотої доби” голландського живопису. Ми познайомимось з історією колекції та головними експонатами музею.

Лекція 5. Уффіці – музей-ретроспектива ренесансної доби. Історія родини Медічі, галерея автопортретів художників, еволюція італійського живопису від Мазаччо до Караваджо. Все це можна побачити в самому серці Флоренції.

Лекція 6. Метрополітен – один з найбільших та найвідвідуваніших музеїв світу. За більше ніж 100 річну історію, музей зібрав колосальну колекцію світового мистецтва. Єгипетське, грецьке, римське, близькосхідне та американське мистецтво зібране під одним дахом. Неймовірна наукова та просвітницька робота цього музею заслуговує на окрему розмову.

Лекція 7. Музей каталонського мистецтва в Барселоні. Найпрекрасніший музей Барселони, де зібрані прекрасні картини місцевих художників, а також дивовижні картини італійського Відродження. Крім того, в музеї зберігаються фрески з капличок Піренейських гір. І про це ми поговоримо окремо.

Лекція 8. Альбертіна – камерний віденський музей. Місце, де можна годинами дивитися акварелі Дюрера або олійні полотна імпресіоністів. Інколи Альбертіна губиться серед величезних музейних комплексів Відня. Проте, відвідавши її один раз, сюди захочеться повертатися знову і знову.

Лекція 9. Національна галерея Лондона. Політика музею полягає в тому, щоб виставляти якомога більше витворів мистецтва, а не складати їх у фонди. Тут можна познайомитись з творчістю Ван Гога, Рембрандта, Веласкеса, Гольбейна і Тернера.

Лекція 10. «МоМА» – музей сучасного мистецтва. Найкраща колекція сучасного мистецтва зберігається тут. І щоб зрозуміти сучасне мистецтво не можна оминути Нью-Йоркський музей.

Лекція 11. Музеї Ватикану зберігають неймовірні колекції зібрані Римськими Папами. Тут можна познайомитись з мистецтвом таємничих етрусків, захоплено розглядати фрески Сікстинської капели (ми поговоримо про їх авторів) та дослідити античних персонажів на фресках Рафаеля.

Лекція 12. Прадо містить королівську колекцію мистецтв починаючи з 12 століття. Тут можна глибоко пізнати не лише іспанське, але й фламандське мистецтво. Найвідоміші роботи Босха зберігаються саме у Мадриді і ми детально поговоримо чому так сталось. Ну і звісно ж глибше познайомимось з представленими у музеї картинами Веласкеса.

Лекція 13. Музей Соломона Гуггенхайма. Познайомимось не лише з самим музеєм, але й з історією неймовірної родини Гуггенхаймів. Обов’язково поговоримо про Пеггі Гуггенхайм та її музей у Венеції.

Лекція 14. Музей історії мистецтва у Відні. Одна з найкращих європейських колекцій. Поговоримо про створення музею, поповнення колекцій та австрійський імператорський двір.

Лекція 15. Галерея Тейт – найбільше в світі зібрання британського мистецтва. Це варто уваги. А ще дізнаємось про групу музеїв Тейт та поговоримо про Тейт Модерн.

Лекція 16. Дрезденська картинна галерея. Надзвичайна колекція європейського мистецтва. Неймовірна історія руйнування музею під час війни, вивезення картин до Києва і Москви. Та не менш захоплююча історія повернення шедеврів додому.

Лекція 17. Каїрський музей. Лекція для поціновувачів єгипетського мистецтва та старовини. Будемо розбиратися з історією колекції, особливостями експонування та спробами повернути втрачене під час воєн.

Лекція 18. Ермітаж. Величезна колекція, складна історія поповнень і втрат. Безліч таємниць та купа досі засекречених документів. Все це будемо обговорювати на лекції.

Лекція 19. Музей Ханенків має складну та болючу історію. Неймовірна колекція родини Ханенків була націоналізована  на початку 20 століття. Наразі це найбільше збірка європейського та східного мистецтва в Україні. Приходьте знайомитись з надзвичайною родиною меценатів та колекціонерів завдяки яким у нас є такий скарб.

Лекція 20. Національний художній музей розташований у будинку з левами архітектора Городецького. Фантастична колекція іконопису від часів Київської Русі, величезне зібрання стародруків, український живопис 19 – початку 20 століття, неймовірні взірці українського авангарду. Робота музейників за часів тоталітарного режиму заслуговує на екранізацію, про це ми також обов’язково поговоримо.

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дорослих

clock

Кількість учасників - до 15

Важлива інформація

Ви можете прослухати весь курс або окремі теми, які Вас цікавлять. При оплаті всього курсу діє знижка. Вартість курсу складає 2000 грн. При оплаті кожної лекції, вартість лекції 150 грн.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам