fbpx

Курс лекцій по музеям світу

28/07/2019

11:30

Call now and book

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Лекція 1. Лувр – найбільш відвідуваний музей світу 2018 року. Лувр неможливо осягнути за один візит. Фантастична колекція єгипетського мистецтва, одна з найбільших збірок європейського візуального мистецтва. Історія створення Лувру йде крізь століття та сповнена інтриг та детективних історій. Саме тут зберігається найвпізнаваніша картина в світі – Мона Ліза, про яку ми також обов’язково поговоримо.

Лекція 2. Музей Д’Орсе – це імпресіоністичний рай. Неймовірна збірка картин Моне, Мане, Гогена та інших художників кінця 19 століття. Неймовірна історія Маленької танцівниці Дега саме тут набуває особливого шарму.

Лекція 3. Уффіцці – музей-ретроспектива ренесансної доби. Історія родини Медічі, галерея автопортретів художників, еволюція італійського живопису від Мазаччо до Караваджо. Все це можна побачити в самому серці Флоренції.

Лекція 4. Метрополітен – один з найбільших та найвідвідуваніших музеїв світу. За більше ніж 100 річну історію, музей зібрав колосальну колекцію світового мистецтва. Єгипетське, грецьке, римське, близькосхідне та американське мистецтво зібране під одним дахом. Неймовірна наукова та просвітницька робота цього музею заслуговує на окрему розмову.

Лекція 5. Альбертіна – камерний віденський музей. Місце, де можна годинами дивитися акварелі Дюрера або олійні полотна імпресіоністів. Інколи Альбертіна губиться серед величезних музейних комплексів Відня. Проте, відвідавши її один раз, сюди захочеться повертатися знову і знову.

Лекція 6. Національна галерея Лондона. Політика музею полягає в тому, щоб виставляти якомога більше витворів мистецтва, а не складати їх у фонди. Тут можна познайомитись з творчістю Ван Гога, Рембрандта, Веласкеса, Гольбейна і Тернера.

Лекція 7. Музеї Ватикану зберігають неймовірні колекції зібрані Римськими Папами. Тут можна познайомитись з мистецтвом таємничих етрусків, захоплено розглядати фрески Сікстинської капели (ми поговоримо про їх авторів) та дослідити античних персонажів на фресках Рафаеля.

Лекція 8. Прадо містить королівську колекцію мистецтв починаючи з 12 століття. Тут можна глибоко пізнати не лише іспанське, але й фламандське мистецтво. Найвідоміші роботи Босха зберігаються саме у Мадриді і ми детально поговоримо чому так сталось. Ну і звісно ж глибше познайомимось з представленими у музеї картинами Веласкеса.

Лекція 9. Музей Ханенків має складну та болючу історію. Неймовірна колекція родини Ханенків була націоналізована  на початку 20 століття. Наразі це найбільше збірка європейського та східного мистецтва в Україні. Приходьте знайомитись з надзвичайною родиною меценатів та колекціонерів завдяки яким у нас є такий скарб.

Лекція 10. Національний художній музей розташований у будинку з левами архітектора Городецького. Фантастична колекція іконопису від часів Київської Русі, величезне зібрання стародруків, український живопис 19 – початку 20 століття, неймовірні взірці українського авангарду. Робота музейників за часів тоталітарного режиму заслуговує на екранізацію, про це ми також обов’язково поговоримо.

Make application
Nearest masterclasses
Check all available dates >>
Our clients` reviews
How to get us

Our location