fbpx

Тімбілдінг в офісі: креативний шлях до ефективності

Подзвоніть зараз і замовте

Синергія, взаєморозуміння, робота в єдиному творчому пориві — хіба не ідеальний сценарій для команди? І як інколи важко сформувати гармонійний колектив з високим рівнем організованості і проактивності. Тому тімбілдінг в офісі давно став важливим компонентом сучасного бізнесу. Різного виду ігри, виїзди в нові місця, йога-ретріти — як тільки не намагаються згуртувати команду для того, щоб в подальшому вона демонструвала відмінні показники в роботі. Але є особливий шлях тімбілдінга — шлях мистецтва. Недарма кажуть, що ідеї подорожують без віз і кордонів. І для розвитку здатності генерувати все нові та нові ідеї заняття мистецтвом необхідні. Творчі майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» стануть надійним провідником команди в світ мистецтва, а відповідно — і в світ нових відкриттів.

Чому це цікаво

  • Спільні заняття творчістю — будь то живопис, графіка, гончарство, мозаїка, розпис аксесуарів і предметів декору, виготовлення сувенірів або пісочна анімація — допомагають краще зрозуміти свій внутрішній світ і світ інших людей. Яким би не був тип майстер-класу, нові знання принесуть користь співробітникам, а спільна робота над творчими продуктами створить в офісі атмосферу одностайності і здорового азарту.
  • Формат тімбілдінга у вигляді спільного ліплення з глини, розпису футболок або сумок, малювання олією, аквареллю, пастеллю або рідким акрилом сприяє встановленню дружнього невимушеного спілкування.
  • Заняття легко провести безпосередньо в офісі — учасникам нададуть необхідні інструменти, допоможуть засвоїти незвичні навички і навчать застосовувати їх для розкриття свого потенціалу.
  • Для колективів, в яких вже не раз проводився тімбілдінг креативного профілю, підійдуть оригінальні майстер-класи з ебру (живопису на воді), фешн-ілюстрації, скетчів, кавового живопису, петриківського розпису та інші незвичайні творчі експерименти.
  • Фахівці помітили: побудові системи ефективно працюючої команди, об’єднаної і захопленої спільною метою, помітно сприяє моделювання ситуацій, коли співробітники виявляються залученими до нового, незвичного для них процесу. Творчі майстер-класи як найкраще відповідають цієї меті.
  • Творити разом — це енергетичний підйом, плідна взаємодія і безліч нових відкриттів для команди в цілому і для кожного співробітника індивідуально.
  • Майстер-класи з різних видів мистецтва — це виклик. А сильна команда повинна вміти приймати виклики і насолоджуватися ними. Чому б не запустити процес творчого тімбілдінга просто зараз?

Ми з радістю організуємо Вам творчий тімбілдінг в офісі. Оригінальні тімбілдінги – це наш улюблений формат майстер-класів для дорослих. Виїзні майстер-класи на тімбілдінг від арт-студії Ліхтарік – це гарантія високої якості і гарного корпоративу для Вашої команди.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам