fbpx

Що таке гончарство? Розповідають майстри студії “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Цікаво дізнатись, що таке гончарство? Розповідаємо! Гончарство – це не лише стародавнє ремесло багатьох народів світу. Гончарство об’єднує в собі цілий спектр емоцій та відчуттів. Воно брутальне, бо пов’язане з досить важким видобутком глини, її очищенням та вимішуванням сильними гончарними руками перед роботою на крузі. І водночас, гончарство дуже тендітне, бо зі шматка глини можна зробити ніжні вазочки, легкі сервізи та мереживні підсвічники.

Гончарство

Гончарство – це завжди ВАУ ефект, бо спробувавши його вперше, ніхто не уявляє фінальний результат. А ми ж не лише допомагаємо Вам зробити вазочку на майстер-класі, ми даємо можливість розфарбувати її ангобами або прикрасити різьбою стеками.

Для того, щоб гончарними виробами можна було користуватися в побуті, вони мають спочатку ретельно висохнути, а потім пройти випал у спеціальній печі.

Гончарство

Ми працюємо виключно з екологічними матеріалами. Після випалу виробів у печі, ми даємо Вам детальний опис процедури молочення, яку Ви зможете зробити самостійно. Це дуже класно, адже гончарна магія продовжується ще у Вас дома.

Майстер-класи групові та індивідуальні проходять щодня. Є уроки з ліпкою або тільки на гончарному крузі. Можна прийти на майстер-клас без випалу виробів або з випалом. Крім того є курс гончарства з 10 індивідуальних занять для тих, хто прагне повного занурення.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам