fbpx

Що потрібно для гончарства? Розповідають майстри студії “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Що потрібно для гончарства? Прекрасне запитання на початку осені. Адже невдовзі погода зіпсується і терміново знадобиться нове хобі. А що може бути краще м’якої глини, яка переймає Ваш настрій, тепло рук та перетворюється з неприглядного шматка на прекрасний посуд? – Нічого!!!

Отже, щоб зайнятися гончарством Вам потрібна глина. Ми використовуємо МКФ-2 зі Слов’янська, але в невеликих об’ємах її знайти не просто. Крім того, Вам потрібен гончарний круг. Вони бувають автентичні дерев’яні, ножні та більш сучасні електричні. На електричному крузі працювати значно легше, адже не потрібно весь час крутити його ногою. У нас в студії зазвичай використовується електричний круг, але на індивідуальних майстер-класах можна спробувати свої сили і на автентичному ножному.

Переходимо до декорування виробів. Тут не обійтись без стеків та ангобів. Чим їх більше, тим краще. Чим більше форм та кольорів, тим цікавішим буде посуд.

Ну і зрештою, щоб з глиняного виробу отримати справжній посуд, Вам потрібна піч. Спеціальна гончарна піч, яка підтримує температуру понад 1000°С.

Якщо ж Ви хочете просто спробувати гончарство або опанувати нове хобі, але не готові до таких грандіозних змін в своєму інтер’єрі (круг, піч, глина на балконі) – приходьте на наші майстер-класи або курс гончарства. Ми надаємо всі матеріали, допомагаємо реалізувати Ваш задум та за Вашим бажанням випалюємо вироби.

А Ви вже пробували гончарувати? Діліться досвідом.

Майстер-класи проходять щодня. Вартість від 200 грн.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам