fbpx

Малюнки аквареллю – розкриваємо секрети

Подзвоніть зараз і замовте

Акварель – одна з найкрасивіших технік живопису. З італійської “acquarello” перекладається, як водянистий. В самій назві техніки присутнє слово вода (acqua). Саме велика кількість води робить акварель такою легкою та прозорою. Однак, велика кількість води додає складності в процесі акварельного живопису. Давайте розбиратись. Саме тому малюнки аквареллю виконуються на спеціальному акварельному папері, який пристосований для намокання.

Для акварелі найкраще використовувати круглі пензлі з білки. В акварельному живопису роль білила виконує білий папір, який просвічується через фарбу. Для створення фактури малюнку, поки він ще мокрий, можна продряпувати мастихіном або додавати на поверхню картини інші речовини, що створюють живописні ефекти. Такими речовинами виступають, здавалось би зовсім дивні інгредієнти, як то сіль або спирт.

Аквареллю можна малювати по сухому або по мокрому. Робота по сухому дозволяє зробити необхідні акценти та пропрацювати деталі. Малюючи по сирому слід враховувати, що акварель тече по листу паперу. Тому художник обирає собі спосіб розташування паперу самостійно: вертикально або горизонтально.

Акварельний живопис – це швидка техніка, що потребує вивірених рухів, а для новачків чіткого слідування рекомендацій професійних художників. Наші майстри залюбки познайомлять Вас з цією фантастично красивою та досить складною технікою та допоможуть отримати бажаний результат під час майстер-класу. Ми надаємо всі необхідні матеріали для живопису та якісний супровід професійних художників.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам