fbpx

Графіка та історія її розвитку

Подзвоніть зараз і замовте

Графіка – це основа будь-якого образотворчого мистецтва. Саме так, як допоміжний елемент багато хто сприймає цю надзвичайну техніку. Однак, мало хто замислюється над усією різноманітністю графічного мистецтва. А між іншим, графіка – найстаріший вид відтворення образу на будь-якій поверхні. Саме малюнки палеолітичного періоду були першими графічними зображеннями, що дійшли до нас.

За тисячі років графіка розвинулась, набула різноманітних форм, але не втратила свого місця в мистецькому процесі. Сьогодні графіка поєднує в собі багатий набір інструментів: олівці, ручки, лайнери, маркери, туш… Сучасна графіка може бути не лише монохромною, але й кольоровою. Незмінними лишаються тільки базові елементи графіки: лінії та штрихи, крапки та плями, що формують контури, створюють фактури та надають об’єм.

Цікаві ефекти графічним роботам дають акварельні заливки. Проте, класними інструментами графіки лишаються олівці, пастель, соус, сепія, крейда та вугілля. При цьому олівці можуть бути як звичайні чорно графітні, так і кольорові, акварельні або пастельні. В залежності від того, які олівці обирає майстер, змінюється малюнок, він набирає певних особливостей та передає глядачу різні ефекти.

Докладніше про графіку можна дізнатися на наших майстер-класах.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам