fbpx

Гончарна майстерня в Києві в арт-студії «Ліхтарик»

Подзвоніть зараз і замовте

Краса в простоті! Згодні?

Тендітний глиняний листочок, зліплений та задекорований власноруч стане улюбленим посудом на вашій кухні. Такий авторський посуд на наших майстер-класах створюється щодня. Біла глина українського виробництва прекрасно підходить для роботи на гончарному колі та ручної ліпки. Після випалу вироби стають твердими та міцними і можуть слугувати посудом.

Окрім зрозумілої утилітарності глини, вона має неймовірний терапевтичний, заспокійливий ефект. Придатна до роботи глина має бути м’якою та гарно вимішаною. Під час роботи, глина наче оживає, вона слухає гончарні руки та набирає тої форми, яку задає гончар. Однак, глина потребує глибокої концентрації на гончарстві, щоб отримати бажаний результат.

На майстер-класі гончарства Ви дізнаєтесь про те, які бувають керамічні маси. Гончар розкаже про властивості глини та способи декорування керамічних виробів. Ви будете ліпити руками та на гончарному крузі.

Відчути своєрідну магію глини, хоч раз в житті, має кожен. А в результаті отримати власноруч зроблений посуд та прекрасну релаксуючу практику. Майстер-класи у нас проходять щодня, є індивідуальні та групові, на будь-який смак.

Гончарна майстерня в Києві, що знаходиться в арт-студії «Ліхтарик», гостинно запрошує на захоплюючі майстер-класи!

Чого вас навчать у гончарній майстерні?

Гончарство – не така проста справа, як здається на перший погляд. В роботі з глиною є безліч прихованих нюансів, тож не дивно, що майстерність гончарів відточується роками! Виготовляючи керамічні вироби, ви повинні знати:

  • Як правильно центрувати глину. Насправді це один із найскладніших та найвідповідальніших моментів у гончарстві – деякі майстри навчаються цьому впродовж довгих місяців. На майстер-класі досвідчені майстри допоможуть Вам відцентрувати глину на гончарному крузі.
  • Як контролювати роботу власного тіла за гончарним колом. Руки не повинні бути напруженими, а ще їх потрібно постійно змочувати водою – і це лише один із секретів майстерності! Наші професійні гончарі не втомлюються нагадувати про те, що руки мають бути постійно мокрі.
  • Як вимішати глину так, щоб готові вироби з неї були дуже міцними? Це складний процес і його опанування потребує навчання на курсі гончарства.
  • Що таке ангоби та як вони пов’язані із яскравістю виготовленої кераміки? На майстер-класах кераміки в студії “Ліхтарик” Ви зможете розписати свої вироби одним або кількома кольорами ангобів.
  • Як відбувається процес молочіння та для чого взагалі купати гончарні вироби в молоці? Чи можна це робити в домашніх умовах? Кожному учаснику майстер-класу, який лишив свої гончарні вироби на випал, ми даємо інструкцію з молочіння.

Гончарна майстерня в Києві

Гончарна майстерня в Києві «Ліхтарик» поділиться цими та іншими таємницями, без знання яких неможливо створити якісний керамічний витвір. На індивідуальних чи групових майстер-класах з гончарства ви отримаєте якісну теоретичну базу та попрактикуєтеся за гончарним колом, а також дізнаєтеся як ліпити з глини. При бажанні можна замовити професійний випал створених вами виробів, що дасть можливість користуватися ними в побуті. Хіба ж не чудово пригощати гостей кавою із зроблених вами ж горняток?

Гончарство – це не лише цікаво, а й корисно. Працюючи з глиною, ви позбавляєтеся напруження та відпочиваєте душею! Мабуть, тому майстер-класи з гончарства набувають все більшого попиту в наш час. Якщо хочете спробувати себе в цьому виді мистецтва – гончарна майстерня чекає на вас! Також усі бажаючі можуть спробувати себе в живописі.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам