fbpx

Гончарна майстерня в Києві в арт-студії «Ліхтарик»

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

В наші дні є багато альтернатив кераміці, але стародавнє мистецтво гончарства, все ж, залишається дуже популярним. Бажаєте спробувати свої сили у виготовленні виробів з глини? Гончарна майстерня в Києві, що знаходиться в арт-студії «Ліхтарик», гостинно запрошує на захоплюючі майстер-класи!

Чого вас навчать у гончарній майстерні?

Гончарство – не така проста справа, як здається на перший погляд. В роботі з глиною є безліч прихованих нюансів, тож не дивно, що майстерність гончарів іноді відточується роками! Виготовляючи керамічні вироби, ви повинні знати:

  • Як правильно центрувати глину. Насправді це один із найскладніших та найвідповідальніших моментів у гончарстві – деякі майстри навчаються цьому впродовж довгих місяців.
  • Як контролювати роботу власного тіла за гончарним колом. Руки не повинні бути напруженими, а ще їх потрібно постійно змочувати водою – і це лише один із секретів майстерності!
  • Як вимішати глину так, щоб готові вироби з неї були дуже міцними?
  • Що таке ангоби та як вони пов’язані із яскравістю виготовленої кераміки?
  • Як відбувається процес молочіння та для чого взагалі купати гончарні вироби в молоці? Чи можна це робити в домашніх умовах?

 

Гончарна майстерня в Києві

Гончарна майстерня в Києві «Ліхтарик» поділиться цими та іншими таємницями, без знання яких неможливо створити якісний керамічний витвір. На індивідуальних чи групових майстер-класах з гончарства ви отримаєте хорошу теоретичну базу та попрактикуєтеся за гончарним колом, а також дізнаєтеся як ліпити з глини. При бажанні можна замовити професійний випал створених вами виробів, що дасть можливість користуватися ними в побуті. Хіба ж не чудово пригощати гостей кавою із зроблених вами ж горняток?

Гончарство – це не лише цікаво, а й корисно. Працюючи з глиною, ви позбавляєтеся напруження та відпочиваєте душею! Мабуть, тому майстер-класи з гончарства набувають все більшого попиту в наш час. Якщо хочете спробувати себе в цьому виді мистецтва – гончарна майстерня чекає на вас! Також усі бажаючі можуть спробувати себе в живописі.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті