fbpx

Філософія на дому: виїзний майстер-клас з ебру

Подзвоніть зараз і замовте

Любов до мудрості — так перекладається назва «філософія» з грецької мови. І навіть якщо ви забули все, що будь-коли вчили з філософії, роздуми про своє життя, про природу речей і явищ, про почуття та їхній вплив на розвиток властиві кожній людини. Тобто, у нас є в цьому жива потреба. Але як же складно іноді змусити себе взяти філософські трактати і шукати відповіді на питання, що  нас хвилюють! Можливо, тому на Сході і народилося мистецтво ебру — живопису на водній поверхні, процес якого захоплює художника повністю і занурює в роздуми. Саме тому майстер-клас з ебру можна сміливо назвати також і уроком з філософії, а систематичне малярство на воді прирівняти до своєрідної філософської освіти.

Чому це цікаво

  • Яскраві образи, що трансформуються в невиразні символи і загадкові знаки, — ні, ми зараз не про сюрреалістів. Все це — про людські почуття, підсвідомість і потік різних, інколи не зовсім зрозумілих нам самим, думок. Про те, на що нам так не вистачає часу у щоденній метушні. Розслабитися, насолодитися творчістю, візуалізувати свої бажання і думки, не знаючи, що вийде в результаті, — ебру, безумовно, вигадали знавці людських душ. Недарма східна філософія в усі часи вважалася складною, але одночасно — такою, що веде людину до самопізнання не найкоротшим, але надійним шляхом.
  • Навіть якщо ви — досвідчений художник і вже спробували свої сили в різних видах живопису, майстер з ебру знайде, чим вас здивувати. В якості полотна в цьому мистецтві виступає водна гладь, і, розмальовуючи її, ви отримаєте дивовижні враження.
  • Матеріалами для нанесення візерунків в мистецтві ебру служать гребені або шило, а фарби — з таким складом, щоб плавно розтікалися водною поверхнею, утворюючи химерні візерунки. Навіть ви не зможете заздалегідь передбачити, який шедевр у вас вийде. Хіба це не викликає хвилювання?
  • Ємність, вода, інструменти і фарби — все це на виїзне заняття привезуть з собою майстри. Вони ж навчать вас основам акваживопису, після чого кожен учасник зможе дати волю фантазії.
  • Ебру — не тільки техніка малювання на воді, але і подальше перенесення візерунка на папір або тканину: після участі у виїзному майстер-класі ви отримаєте навички створення малюнків в оригінальній техніці живопису і власноруч виготовлену картину (або виріб з тканини).
  • Ебру захоплює уяву і дорослих, і дітей: під час виїзних занять малюки заворожено спостерігають за плаваючими картинками, а головне — вчаться пізнавати самих себе, розуміти свої бажання і цінувати власну індивідуальність.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам