fbpx

Акварельний живопис для дітей і дорослих

Подзвоніть зараз і замовте

Які ваші перші спогади про малювання? Скоріш за все, це спогади про перші дитячі малюнки медовою аквареллю. Медова акварель якнайкраще підходить для дитячої творчості, адже вона легка, рівно лягає на папір, має насичений яскравий колір. Однак, медовою аквареллю важко, а для початківця не можливо, отримати цікаві ефекти, передати складні відтінки та переходи кольору. Тому акварельний живопис ідеально підходит тим, хто лише пробує себе в ролі художника.

Професійні художники використовують акварель на основі гуміарабіку – твердої прозорої маси, яка виділяється акаціями. Саме такими акварельними фарбами ми користуємось на наших майстер-класах. Завдяки якісним фарбам та професійним порадам досвідчених художниць, ви напишете яскраву та ніжну акварельну картину.

Акварельний живопис має один дуже цікавий момент. Тут майже не використовується біла фарба. Справа в тому, що акварель настільки легка, що роль білого пігменту прекрасно виконує акварельний папір. Саме так, для акварелі використовується спеціальний папір, який адаптований для намокання. Акварельний папір має зернисту фактуру, що додає живописних ефектів картині. Ці та інші секрети майстерності вам розкажуть на майстер-класі акварельного живопису. А ще ви дізнаєтесь навіщо художнику-акварелісту потрібна сіль та спирт.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам