fbpx

Зупиніть мить: матеріали для скетчинга

Подзвоніть зараз і замовте

Лови мить — часто чуємо ми не тільки про нові можливості, а й в контексті фіксації вражень, емоцій, ідей. У розпал технологічного буму це справа кількох секунд. Але зловити мить можна не тільки за допомогою фотографії. За старих часів багато мандрівників доповнювали свої подорожні нотатки замальовками пейзажів, пам’ятників архітектури, інтер’єрів, їжі, тварин, портретів і навіть подій. Ретроградно — скажете ви? Креативно — заперечать вам представники багатьох професій. Налаштувати камеру в смартфоні і наклацати сотні фото може кожен, а ось для створення унікальної замальовки потрібні навички і досвід. У цьому допоможуть заняття скетчингом, завдяки яким ви навчитеся швидко робити замальовки під час поїздок, повсякденних занять і ритуалів, робочих зустрічей, конференцій або відряджень. Скетчинг — це техніка швидкого створення малюнка і візуалізації вражень, ідей, концепцій за допомогою різноманітних матеріалів. І правильний вибір інструментів і матеріалів для скетчинга важливий для комфортного творення і вдосконалення навичок в цьому динамічному занятті.

Як вибрати матеріали для скетчинга

  • На етапі навчання азам скетчинга можна зупинитися на звичайному наборі — простий олівець, краще м’який, і папір. Новачкові не доведеться хвилюватися, що зіпсував через недосвідченість малюнок, а олівець допоможе приховати невдалі штрихи. Кольорові олівці стануть у пригоді на наступному етапі навчання, коли лінії вашого малюнка набудуть більшої впевненості. Механічні олівці немає необхідності постійно підточувати — дуже зручно, коли потрібно швидко зробити серію замальовок.
  • Ластик зазвичай не потрібен — постійна корекція замальовок зводить нанівець ідею швидкого малюнка. Лише в якості фінального штриха можна стерти зайве. Скетчинг — це не про перфекціонізм, а про оперативність.
  • Маркери — звичайні дитячі, офісні або професійні — для тих, хто вже засвоїв основи скетчинга. Це ж стосується і гелевих ручок, а також лайнерів, особливо водостійких. Зазвичай їх використовують після маркерів, тому варто підбирати схожі по відтінках палітри.
  • Акварель — матеріал, що надає скетчам благородного виду. Її часто застосовують для створення ефекту розмитості малюнка або заливки різних ділянок, але використовувати акварель можна тільки з водостійкими маркерами і лайнерами.
  • Скетчбуки — блокноти з щільною обкладинкою і якісним папером всередині — створені навмисно для скетчинга і в різних стилях. Ретро, ​​модерн, ар-деко, вінтаж, ультрасучасні варіанти з непромокаючим папером — вибір за вами. Стильний скетчбук надихає на нові замальовки і мотивує заповнити його своїми маленькими шедеврами якомога швидше.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам