fbpx

Як навчитися малювати на воді? Корисні поради

Подзвоніть зараз і замовте

Як навчитися малювати на воді? Питання, на перший погляд, дуже дивне. Однак, не існує нічого неможливого і турецька техніка живопису на воді ебру тому підтвердження. Забігаючи на перед, одразу кажемо, що малюнки з води можна переносити на різні поверхні. На наших майстер-класах ми переносимо їх на папір.

Набір для малювання на воді досить простий, але все, що в нього входить зроблено спеціально для ебру. Так що ж потрібно для малювання на воді?

  • ємність для малювання. У нас це спеціальні скляні лотки, в які заливається вода для малювання. Ємності мають бути достатньо широкі, щоб було легко малювати та знімати малюнки.
  • загущувач для води. Це один з найважливіших елементів, адже від якості загущувача та густоти води залежить ледь не весь процес живопису.
  • фарби для ебру. Фарби для ебру особливі, вони виготовляються на основі лише природних компонентів та безпечні у використання.
  • широкі пензлі-віяла для створення фону майбутньої картини. Бажано використовувати синтетичний ворс. Можна використовувати пензлі й іншої форми, але ми любимо віяла за їх зручність та легкість в розбризкуванні фарби по воді.
  • шило та гребені. Це інструменти безпосередньо для живопису на воді. Саме цими інструментами змішуються фарби та формуються візерунки.

Як правильно працювати з усіма інструментами та як зняти малюнок з води ми розкажемо на майстер-класі з ебру в арт-студії Ліхтарик.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам