fbpx

Візуалізуємо абстрактне мислення за допомогою живопису акрилом

Подзвоніть зараз і замовте

У складні періоди життя нам часто радять відволіктися, перестати концентруватися на проблемах, абстрагуватися від них, вийти з площини і поглянути на світ очима заново народженого. І якими б недоречними і банальними не здавалися нам ці поради, вони можуть принести істотну користь не тільки в кризові моменти, але й під час врівноважених життєвих циклів. Адже всі вони — про те, як важливо розвивати абстрактне мислення.

Слово «абстракція» прийшло до нас з латини, що в перекладі означає — відволікання. Але чому так важливо вчасно відволіктися, або абстрагуватися, від деяких явищ? Вчені давно дали відповідь на це питання: в процесі пізнання світу нас супроводжує безліч несуттєвих факторів, дрібниць, що заважають сконцентруватися на головному — тому, що є цінним для кожної особистості індивідуально. Соціальні норми, стереотипи, релігійні та інші заборони створюють фон, за яким складно розгледіти сенс ключових для нас понять. Аби не жити чужим життям, треба пізнати свої цінності. Ось для чого необхідно розвивати абстрактне мислення, і один з найефективніших способів — заняття абстрактним живописом.

Чому це цікаво

  • Саме цей стиль живопису допомагає візуалізувати абстрактне мислення, відобразити особливі для нас символи і образи без урахування будь-яких стандартів, скинути лушпиння несуттєвого.
  • Рідкий акрил — ідеальний матеріал для занять абстрактним живописом. Він одночасно і розтікається по полотну, створюючи довільні візерунки, і при цьому є слухняним щодо дій художника, адже його текстура дозволяє з легкістю коригувати малюнок навіть новачкам.
  • Майстер-клас з абстрактного живопису — це подорож вглиб себе, що відкриває нові можливості для розвитку і зміни світогляду.
  • Казимир Малевич, Піт Мондріан, Василь Кандинський, Марк Ротко — ці імена знає весь світ, хоча самі художники зовсім не намагалися догодити глядачеві, щоб зробити своє мистецтво зрозумілим. Вони пізнавали себе, абстрагувалися від загальноприйнятих норм, завдяки цьому і увійшли назавжди в історію живопису. Подивіться на їхні картини, і ви зрозумієте: на полотні можливо все. А під час майстер-класу абстрактне можливе стане для вас абстрактною реальністю.
  • Створені на заняттях картини для вас самих стануть сюрпризом і новим джерелом самопізнання, а ще — елементом декору, що відображає індивідуальність власника.
  • Абстрактний живопис — це найвищий рівень свободи: ніяких правил, вимог або боязні невідповідності встановленим нормам. Перефразовуючи відомий афоризм, живописець-абстракціоніст може сміливо сказати: «Я митець, я так думаю».

Флюїд арт – це сучасна техніка абстрактного живопису. Наливні картини акрилом створюють абстрактні візерунки, які неможливо повторити двічі. Кожна картина флюїд арт унікальна. Щоб намалювати абстрактну картину рідким акрилом Вам знадобиться художній акрил, медіум, клей ПВА, полотно, стаканчики, фен, палички і трубочки, а також місце для живопису, затягнуте плівкою. Другий варіант для абстрактного живопису простіше – запишіться на майстер-клас флюїд арт в нашу художню студію, і ми надамо Вам все необхідне, включаючи консультацію досвідченого художника.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам