fbpx

Вечірка в колі друзів і на гончарному крузі

Подзвоніть зараз і замовте

Настільні ігри, боулінг, більярд, кіно, посиденьки в кафе — все частіше наші сценарії зустрічей з друзями повторюються. Все тому, що знайти заняття, яке б сподобалося всім учасникам компанії, досить складно. Комплекси, фобії, упередження заважають багатьом на шляху відпочинку та саморозвитку. Але є заняття, в яке з задоволенням пірне кожен, настільки ефективна його релаксуюча дія. І ще це — відмінний варіант для проведення будь-якого свята. Якщо в дитинстві ви з друзями не ліпили пасочки в одній пісочниці (або ліпили, але не з ними), ось чудова можливість влаштувати такого роду вечірку. Колективні майстер-класи з гончарства від арт-студії «Ліхтарик» додадуть позитивних емоцій будь-якій компанії та запам’ятаються як цікавий і корисний досвід.

Чому це цікаво

  • Невичерпні потоки інформації, що оточують нас щодня на роботі, в дорозі і вдома майже «з кожної праски», нерідко призводять до інтелектуального виснаження, особливо якщо робота пов’язана з розумовою працею. І вихідні дні або свята здебільшого хочеться присвятити релаксу: хтось відвідує спа-салони, хтось надає перевагу риболовлі чи прогулянці у лісі. Саме через різні уявлення про релакс-відпочинок буває так складно зібрати всіх друзів на уїк-енд разом. Але лінійка варіантів розслабляючого відпочинку істотно розширюється, якщо згадати про доведений багатьма вченими факт: ручна робота допомагає впоратися з напругою чи не ефективніше, ніж просто бездіяльність. Переконатися в цьому легко — на першому ж занятті з гончарства.
  • Розмірені рухи в процесі ліплення з глини і повільна робота на гончарному крузі в невимушеній дружній атмосфері принесуть відпочинок, необхідний кожному, і разом з тим відкриють нові можливості самовдосконалення. Посуд, керамічні фігурки, свічники, свистульки, дзвіночки, вази — після такої гончарної вечірки в учасників залишиться багато оригінальних речей.
  • Майстри арт-студії навчать учасників заняття працювати з глиняним матеріалом, правильно надавати йому форми і продемонструють основи декорування. Кожен учасник майстер-класу може зліпити що завгодно на свій смак, або ж можна організувати командну роботу, наприклад виготовити всім загалом великий сервіз, аби згодом користуватися ним під час дружніх зустрічей. Випал виготовлених виробів можна замовити після заняття.
  • Гончарство — давнє ремесло з багатими традиціями, що відображають нашу історію і цивілізаційний шлях. І колективне заняття гончарством — це не тільки веселі дружні посиденьки, а й внесок у збереження цих корисних і цінних традицій.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам