fbpx

Гончарство – найдавніше ремесло України

Подзвоніть зараз і замовте

Гончарство – одне з найдавніших ремесел не лише в Україні, але й в світі. Воно несе в собі безцінну інформацію про побут наших предків, а також не втрачає актуальності в сучасному технологічному житті. Робота з гончарним колом – це як подорож крізь час та простір. Потрапляючи на зустріч з керамічним мистецтвом, Ви відпочиваєте, повністю перемикаєте свої думки на новий, творчий лад, концентруєтесь на своїх відчуттях та насолоджуєтесь процесом творіння.

Унікальність глини полягає в тому, що в процесі роботи вона м’яка, пластична та легка в роботі. Але після термічної обробки в печі, глина стає міцною та водонепроникною. Природній колір глини може варіюватися від білого до темно-коричневого. Ми для майстер-класів використовуємо білу глину, яку розписуємо ангобами.

Вироби з глини можна ліпити вручну або виготовляти на гончарному колі. За допомогою ручної ліпки можна робити іграшки, прикраси, сувеніри або посуд. Однак, гончарний круг дає можливість виготовляти більш тендітний посуд, з тоншими та рівнішими стінками. Сира глина легко декорується. Ми любимо використовувати прості та максимально природні матеріали для декору. Вони завжди підкреслюють автентичність керамічного виробу.

Безумовно, для того, щоб навчитися гончарувати, треба наполегливо вчитися та щоденно відточувати навички. Однак, спробувати та створити свої перші горнятка, має кожен. Адже, це неперевершений досвід, який ні з чим не можна порівняти. А досвідчені майстри радо допоможуть Вам отримати результат навіть, якщо Ви вперше в житті тримаєте глину в руках.

Вартість від 200 грн. Майстер-класи проходять щодня. Запис за телефонами 0956613381 або 0682707086

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам