fbpx

Техніка малювання рідким акрилом: просто додай емоцій

Подзвоніть зараз і замовте

«Я не Рафаель», — повторюємо ми приспів популярної колись пісні і воліємо залишатися впевненими: для живопису потрібен талант, це не про нас, а тому — не варто й пробувати. У цій своєрідній зоні комфорту ми можемо залишатися довго, а деякі — і все життя. Але ж варто лише спробувати малювати рідким акрилом, щоб зрозуміти: живопис — для кожного. І тематичний майстер-клас з Fluid art — чудовий стартовий майданчик для всіх, хто бажає відчути себе митцем.

Чому це цікаво

  • Секрет техніки живопису рідким акрилом у… відсутності техніки. Парадоксально, але чим менше ви будете намагатися що-небудь зобразити акрилом в класичному стилі, тим більш мальовничим (в прямому сенсі) буде результат.
  • Акрил — матеріал, на перший погляд, слухняний. Але скільки відкриттів на вас очікує, коли станете наносити його на полотно! В цьому і парадокс техніки абстрактного живопису — тут немає техніки, тільки інтуїція. Недарма малювання рідким акрилом часто називають інтуїтивним живописом.
  • Майстер-клас з малювання рідким акрилом можна сміливо назвати сеансом психологічної релаксації: ви просто приходите, виливаєте на полотно все, що у вас на душі, і дозволяєте акрилу вільно розтікатися поверхнею. А ось що з цього вийде — не передбачить ніхто, навіть ви самі. У будь-якому випадку, на вас чекає сюрприз, створений власноруч, яким можна декорувати будинок або офіс. А якщо картина вийшла дуже особистою, заховати — як своєрідний живописний щоденник.
  • Абстрактні полотна, народжені силою уяви і втілені на полотні за допомогою техніки Fluid art, привабливі своєю недомовленістю, хиткістю образів, символами, що непідвладні раціональним оцінкам. «Я художник, я так бачу», — це про абстракціонізм. І хоча ця фраза отримала жартівливе забарвлення, багато престижних закладів та будинків впливових людей прикрашені саме такого роду картинами. Абстракціонізм найчастіше незрозумілий, але ніколи не виходить з моди — напевно, через вічне прагнення людства до загадок.
  • Малювання рідким акрилом — це не про довгі уроки техніки і композиції, це про ваш внутрішній світ. Приємно вміти малювати ідеальні пропорції грецьких статуй, але іноді хочеться висловити щось особисте. Недарма свого часу знані художники відійшли від канонів академічного живопису і стали «малювати серцем» — так, як жили і відчували. Плодами їхньої творчості стали картини в стилі різних напрямків абстракціонізму, які сьогодні можуть піти з аукціонів за сотні мільйонів доларів. Хто знає, раптом колись серед них з’явиться і ваш спонтанно створений шедевр.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам