fbpx

Світло та пісок: магія сипучого мистецтва пісочної анімації

Подзвоніть зараз і замовте

Хто з дітей, та й дорослих, не мріяв потрапити до Діснейленду — місця, де оживають всі улюблені герої, які приносили нам стільки радощів? Але навіть якщо візит в цю казкову країну поки відкладається, ви можете створити міні-Діснейленд власними руками. На майстер-класах з пісочної, або, як її ще називають, сипучої анімації, ви отримаєте можливість подарувати життя будь-якому сюжету.

Чародійство створення рухомої картинки захоплювало людство ще з давніх часів. На археологічних розкопках вчені знаходять фрагменти, а то й цілі вази, на яких можна побачити спроби зобразити тварин під час руху. Протягом століть люди намагалися створити ілюзії пересування богів, людей, тварин, казкових істот — на мозаїках та гобеленах, картинах та фресках, скульптурах та барельєфах. І ось у XX-му столітті Волт Дісней зробив з рухомих картинок бізнес. Сьогодні цей напрямок образотворчого мистецтва налічує величезну кількість різновидів, але пісочна анімація стоїть осторонь. Що ж в ній особливого?

Чому це цікаво

  • На відміну від звичайного малювання за допомогою кольорового піску, сипуча анімація вимагає головної умови — поверхня, на яку за допомогою різних інструментів можна наносити ескізи, повинна світитися. Підсвічування послуговує своєрідним екраном для вашого пісочного шедевра і надає йому виразності, яскравості та необхідних в мультиплікації візуальних ефектів. Однотонна або багатобарвна поверхня, що світиться, – вибирайте самі в залежності від концепції вашого твору.
  • Зображення на поверхню обраного типу наноситься за допомогою піску, до того ж його розташування легко видозмінювати, створюючи різні варіації фігур. Під час занять ви навчитеся вправно поводитися з сипучим матеріалом, що дозволить в подальшому впевнено наносити його і навіть промальовувати деталі, досягаючи дивовижних ефектів.
  • Сюжет для сипучої анімації можна вибрати будь-який, в залежності від рівня вашої майстерності: історію кохання, казку, драму, пригоди або якийсь інший. Пісок — матеріал слухняний і примхливий одночасно, отже, до нього потрібен особливий підхід. І на заняттях досвідчені майстри розкриють вам всі секрети роботи з сипучими матеріалами.
  • Освоївши пісочну анімацію, ви зможете під розслаблюючу музику і заспокійливий шелест піску в зручному для вас ритмі створювати нові твори мистецтва, які стануть джерелом захоплення як для дітей, так і для дорослих.
  • Одного разу сипуча анімація під назвою «Пісочний замок» отримала премію «Оскар» за кращий анімаційний короткометражний фільм. Чому б вам не спробувати створити свій шедевр?
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам