fbpx

Що таке живопис? Пояснює художник

Подзвоніть зараз і замовте

Історія живопису починається ще в епоху палеоліту. Тоді виникає печерний живопис, який досяг такого високого рівня, що першовідкривачів печерного живопису початку ХХ століття звинувачували у фальсифікації. Сучасні люди просто не могли повірити, що первісна людина була здатна на такі досконалі малюнки.

Живопис розвивався багато тисячоліть. Часом живопис досяг свого піку і падав у безодню. Потім відроджувався як птах Фенікс. Найбільшим підйомом в історії живопису була античність в Греції і Римській імперії, епоха Відродження і бароко. Освальд Шпенглер навіть стверджував, що останній великий художник помер в 17 столітті.

Але це твердження спірне, особливо для любителів прерафаелітів, символістів або імпресіоністів.

Основні закони живопису побудовані на співвідношенні холодних і теплих кольорів. Холодні і теплі кольори та їх взаємодію зручно вивчати за допомогою кольорового кола. Особливо складно навчитися передавати об’єм в живопису.

Крім чисто технічної сторони, живопис має ще глибоку силу мистецтва, яка впливає на людину. Живопис може заспокоювати і дарувати естетичну насолоду.

Якщо Ви любите більш традиційні техніки живопису, тоді радимо придивитися до живопису олією. Олійний живопис дозволяє писати картини як з фігуративною, так і з абстрактною композицією. Абстрактний живопис не такий легкий, як може здатися на перший погляд. Абстрактний живопис має свої закони, підпорядковується певному ритму і гармонії.

Серед гостей нашої художньої студії особливою популярністю користуються варіації на картини імпресіоністів. У той же час, пуантилізм в живопису менш популярний через свою складність і монотонність. Реалізм в живописі складніше для новачка, але якщо Ви не плануєте написати картину олією за одне заняття, то можна братися і за такі складні живописні завдання.

Що таке живопис? Колір, фактура, ритм, композиція! Все це дає цілісну картину, яка викликає у глядача ряд емоцій. Картина – це своєрідна сповідь художника, емоційний автопортрет людини в певний момент його життя.

Фарба, що виливається на полотно, забирає з собою частину емоцій автора, візуалізуючи його внутрішній стан. Це своєрідна сповідь, яка приносить полегшення та задоволення від творчого пориву.

А наші художники допомагають реалізувати ваші задуми за допомогою техніки рідкого акрилу, діляться секретами майстерності та дбайливо проводять вас крізь живописну магію.

Fluid art – техніка, що підвладна кожному і ми вам це доведемо! Рідкий акрил, який фактурно лягає на полотно та розливаєтьмя по ньому, утворюючи неповторний візерунок. Ця техніка дозволяє експериментувати з фактурами, кольорами та не боятись, що щось піде не так.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам