Що таке живопис для дорослих?

Подзвоніть зараз і замовте

Що таке живопис для дорослих? Це не тільки і не стільки навчання, як релакс і відпочинок. Це спосіб переключитися та розкрити свою креативність, знайти нове хобі, яке підніматиме настрій і даруватиме натхнення. Живопис також чудово допомагає боротися з власним перфекціонізмом, адже тут можна просто дозволити собі експериментувати та радіти отриманому результату.

Недарма кажуть, що живопис ― це ліки для душі, арт-терапія, у якій немає незручних запитань чи болісного самоаналізу, а у ролі терапевта виступають кольори і образи. Під час занять живописом ви абстрагуєтеся від зовнішніх факторів та концентруєтеся виключно на творчому процесі. Ви повністю поринаєте в світ ліній, фарб та композиції.  Після майстер-класу часто з’являються нові ідеї стосовно того, від чого ви абстрагувалися: вашої роботи чи буденних справ. Адже заняття творчістю дає можливість подивитися на інші задачі під новим кутом та знайти нові креативні рішення.

Якщо ви не професійний художник, живопис ― прекрасний спосіб відпочинку. Приємна атмосфера, фонова музика, красиві картини на стінах студії налаштовують на творчий лад. А якісні фарби, професійні пензлі та гарно продумані композиції для живопису ― запорука успіху першого досвіду малювання у дорослому житті.

Іноді початківці цікавляться, що краще обрати: офлайн майстер-класи чи відеоуроки на YouTube? Ми обрали кілька критеріїв для порівняння і пропонуємо їх до вашої уваги.

1. Співпраця з викладачем

Офлайн майстер-клас: ви постійно отримуєте відгук викладача. Це значить, що ви аналізуєте та розумієте свої помилки одразу і можете уникнути їхнього повторення.

Відеоурок: зворотний відгук відсутній. Ви працюєте на самоті, тож викладач не зможе підказати, які ваші сильні та слабкі сторони, чого слід уникати, а до чого прагнути, щоб удосконалити вміння.

2. Матеріали 

Офлайн майстер-клас: забезпечує вас усім необхідним. Майстер-класи економічно вигідні, бо вам не потрібно витрачати зусилля на купівлю матеріалів.

Відеоуроки: оскільки ви закуповуєте матеріали самостійно, будьте готові виділити час на пошуки найвигідніших та найякісніших пропозицій. Врахуйте, що різні техніки живопису вимагають різних типів полотен, фарб тощо.

3. Час та комфорт

Офлайн майстер-клас: відбувається, коли зручно саме вам. Крім того, ви можете обирати навчання у групі чи індивідуальний урок залежно від ваших уподобань. До речі, навчання у групі дає змогу вчитися на помилках інших;)

Відеоуроки: можна дивитися цілодобово в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. З огляду на це, відеоуроки – досить гнучкий спосіб навчання.

4. Соціалізація – бонусна перевага майстер-класів 

Майстер-клас із живопису – це також комфортне місце для відточування соціальних навичок. Ви познайомитеся з викладачем, а на груповому майстер-класі ― з кількома такими ж новачками, як ви. Це хороша можливість вдосконалити своє вміння вести бесіду, а ще ― знайти нових друзів.

Живопис

Якщо ви зробили вибір на користь офлайн майстер-класу,  ось декілька порад від професіоналів, які допоможуть вам зробити перший крок до нового натхненного хобі:

 • розслабтеся і дозвольте собі експериментувати та робити помилки;
 • для першого живописного досвіду вибирайте нескладні композиції;
 • прислухайтеся до порад художника;
 • вимкніть звук телефону на час сеансу;
 • насолоджуйтесь процесом та хваліть себе за кожен вдалий етап;
 • сприймайте недоліки не як невдачу, а як власний творчий пошук.

Майстер-клас із живопису ― універсальний подарунок. Ним можна урізноманітнити свої стосунки з близькою людиною. Адже такий романтичний вечір дуже зближує та дає відчуття створення чогось спільного. Класичний олійний живопис чи модна техніка флюїд-арт ― обирайте те, що вам ближче до душі, та проведіть удвох незабутній вечір.

Також творчий майстер-клас  ― чудовий варіант для дівич-вечора чи просто зустрічі з подругами. Творити і витворяти разом завжди весело і цікаво. Можна створити власну модну колекцію на майстер-класі з fashion-ілюстрації. Якщо раніше дівчата гадати на каві, то тепер кавою можна ще і малювати, а потім дарувати одна одній свою творчість.

Ми також організовуємо корпоративні майстер-класи: як виїзні, так і в нашій студії. Широкий вибір технік дозволить задовольнити навіть найбільш вибагливі смаки.

Тим, хто любить особливу увагу та камерність, ми завжди раді запропонувати індивідуальні заняття. Це кілька годин абсолютного занурення у творчість. Ніхто і ніщо не буде вас відволікати, і водночас ви у будь-який момент можете попросити художницю про пораду чи допомогу.

Як бачите, ми максимально гнучкі та привітні і з радістю допоможемо вам знайти нове хобі, відпочити від сірих буднів та поринути в прекрасний творчий всесвіт.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам