fbpx

Що потрібно для малювання?

Подзвоніть зараз і замовте

Як навчитися малювати? Як малювати олійними фарбами? Що потрібно для малювання? Як намалювати картину? – ці та багато інших питань ми чуємо щодня.

Художня студія Ліхтарик цінує ваш час. Завітавши до нас на майстер клас, ви отримаєте всі необхідні матеріали, що будуть потрібні Вам на уроці малювання.

Різний живопис потребує різних матеріалів. Так, наприклад, олійний живопис, окрім фарби та розчинника для неї, потребує основи, те на чому ви пишете картину – папір, дерево, полотно та ін. Інструментами виступатимуть пензлі, мастихіни та палітра.

Кожен майстер-клас з олійного живопису в художній студії Ліхтарик починається з пустого мольберту, на який ставиться чисте полотно, з чистої палітри, на яку викладаються фарби, з вибору композиції майбутньої картини. Кожен цей крок дуже важливий для досягнення фінального результату.

Малювати за мольбертом можна стоячи або сидячи. Це в основному залежить від розміру полотна. Розмір та формат полотна обумовлюється композицією, яку Ви обираєте для своєї майбутньої картини. Прямокутний, квадратний чи круглий формат має свої особливості в побудові композиції.

Олійні фарби не водорозчинні, тому вони потребують спеціальних розчинників. Розчинники роблять олійні фарби більш рідкими та легкими у використанні. Зазвичай, на палітру кріпиться маслянка, що складається з двох ємностей: в одну наливають лляну олію, а в іншу – розчинник. Розчинники можуть збільшувати або зменшувати строк висихання фарби.

Зазвичай, в розчинник для олійних фарб входить скипидар ( продукт переробки соснової смоли) та вайт-спірит (продукт нафтопереробки). Цей склад розчинника підійде, якщо Ви плануєте довго працювати «по мокрому», адже він збільшує час висихання фарби.

Слід пам’ятати, що скипидар при окислені призводить до пожовтіння фарб з часом. На відміну від пінену, який є складовою частиною скипидару, але без смолистих речовин. Саме цей очищений варіант скипидару – пінен майже не жовтіє через те, шо він окислюється значно менше, ніж скипидар. Однак, пінен зменшує яскравість фарби. Тому з його використанням також слід бути обережним.

Поєднання відбіленої, рафінованої лляної олії з вайт-спіритом та сикативом (допоміжна сполука для олійних фарб, що прискорює висихання – зазвичай це солі кобальту, марганцю, кальцію) робить фарби більш прозорими та дозволяє отримувати найтонші переходи відтінків.

Запах у неочищеного розчинника неймовірно сильний. Ним краще не користуватися вагітним та людям, що страждають від головної болі та мають проблеми з дихальними шляхами. На щастя, зараз є очищені розчинники без запаху, що дуже полегшує творчий процес.

Саме такі розчинники без запаху українських виробників ми використовуємо на наших майстер-класах з олійного живопису в арт студії «Ліхтарик». В поєднанні з якісними фарбами та полотнами українського виробництва, використання якісних розчинників та лляної олії дозволяють отримати прекрасний результат навіть початківцю. Приходьте на наші олійні майстер-класи та насолодіться творчістю.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам