fbpx

Що потрібно для малювання?

Подзвоніть зараз і замовте

Як навчитися малювати? Як малювати олійними фарбами? Що потрібно для малювання? Як намалювати картину? – ці та багато інших питань ми чуємо щодня.

Художня студія Ліхтарик цінує ваш час. Завітавши до нас на майстер клас, ви отримаєте всі необхідні матеріали, що будуть потрібні вам на уроці малювання.

Різний живопис потребує різних матеріалів. Так, наприклад, олійний живопис, окрім фарби та розчинника для неї, потребує основи, те на чому ви пишете картину – папір, дерево, полотно та ін. Інструментами виступатимуть пензлі, мастихіни та палітра.

Кожен майстер-клас з олійного живопису в художній студії Ліхтарик починається з пустого мольберту, на який ставиться чисте полотно, з чистої палітри, на яку викладаються фарби, з вибору композиції майбутньої картини. Кожен цей крок дуже важливий для досягнення фінального результату.

Малювати за мольбертом можна стоячи або сидячи. Це в основному залежить від розміру полотна. Розмір та формат полотна обумовлюється композицією, яку Ви обираєте для своєї майбутньої картини. Прямокутний, квадратний чи круглий формат має свої особливості в побудові композиції.

Запрошуємо Вас у світ фарб, творчості та краси. Наша магія триває щодня.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам