Найбільші музеї світу. Інструкція як не заблукати

Подзвоніть зараз і замовте

Музеї, такі як Лувр, Метрополітен, Прадо, або музеї Ватикану – це величезні та прекрасні монстри, потрапляючи всередину яких легко заблукати, розгубитись та перевтомитись. Але ж, це найпрекрасніші місця на Землі, де можна отримати безмежне натхнення.

То як насолодитися відвідуванням музею та не перевантажити свої органи сприйняття прекрасного?

По-перше, ми радимо ознайомитись зі структурою музею, в який зібрались їхати. Які колекції там зберігаються? Як музей будує свою експозицію: за хронологією, за географією, згідно з приватними колекціями, що надійшли в музей чи ще в якийсь спосіб?

Далі, оберіть найцікавіший для себе період і почитайте про нього, дізнайтесь про картини, що зберігаються саме в цій частині музею. І вже при відвідуванні, ви будете точно знати, що хочете побачити в першу чергу та на що слід звернути увагу. А ще споглядаючи оригінал картини, ви зможете побачити те, що не можна побачити швидко проходячи повз картину.

Однак, є і інший спосіб з задоволенням провести час в музеї. Якщо в музеї є велика колекція одного художника, як от в Прадо багато Босха, Веласкеса та Гойї, то можна зупинитися на огляді картин улюбленого художника. Перед візитом освіжить в пам’яті його біографію та творчий шлях, прочитайте книгу, присвячену його творчості та їдьте на зустріч з оригіналами його картин.

Звісно, потрапляючи в Лувр хочеться осягнути неосяжне. Та на наш погляд, це лише шкодить. Бо осягнути Лувр за один візит неможливо. А поринути в світ єгипетського та європейського мистецтва одночасно теж не вийде. Вже за кілька годин в голові все плутається і втрачається відчуття того, що побачив щось неймовірне та осягнув щось величне.

А щоб краще розібратися з найкращими музеями світу завітайте на наш курс Музеї світу.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам