На День Святого Миколая

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат на День Святого Миколая

За ступенем дитячого захвату це свято може зрівнятися хіба що з Новим роком і Днем ​​народження. У ньому присутні всі елементи захоплюючого «екшена»: передчуття приходу Святого Миколая, який розбурхує дитячу уяву, нетерпляче очікування ночі, спроба вистежити святого, щоб буквально зловити його за руку, пошук подарунків під подушкою і апогей — радість від сюрпризу. І якщо в Бельгії і Нідерландах «духовний спадкоємець» Святого Миколая — Синтерклаас — зазвичай пароплавом привозить для дітей різні ласощі, то в нашій країні Святий Миколай останнім часом став набагато більш винахідливим. Хоча б тому, що приносить дітям не лише смаколики та матеріальні подарунки, а й можливості. І серед них — можливість виявити у дитини нові здібності. Сертифікат на творчі майстер-класи — це своєрідний подарунок-таємниця, адже він приховує у собі ще й шанс відкрити новий дар.

Подарунковий сертифікат

День Святого Миколая – перше свято в черзі довгоочікуваних зимових свят. А подарунковий сертифікат, що дійсний пів року, здатен продовжити відчуття свята.

Чому це цікаво

 Заняття різними видами мистецтва допоможуть дітям створити альтернативний світ — світ їхньої уяви, в якому дозволено все, адже творчість не знає заборон.

Майстер-класи проводяться в дружній атмосфері нашої затишної студії на Печерську під керівництвом майстра в компанії інших дітей і відрізняються веселою дружньою атмосферою.

Іграшки, які діти так жадають знайти під подушкою святкової ночі, як за помахом чарівної палички з’являться у них в руках після майстер-класу — і чудо створення подарунків власноруч сподобається їм не менше, ніж нічне очікування Святого Миколая.

New Year Ornament Decoration

Під час заняття дитина зіштовхнеться з незвіданими сферами в своєму житті, випробовує різні шляхи самовираження, насолодиться результатом прикладених зусиль та отримає багато вражень і позитивних емоцій.

Як вибрати майстер-клас в подарунок

В арт-студії «Ліхтарик» представлений багатий асортимент майстер-класів з живопису: акварельний, пастельний, а для любителів ароматного мистецтва — ще і кавовий.

Ніщо так не підживлює віру в казку, як дивовижний майстер-клас з живопису на воді ебру. Адже такий живопис – це справжня магія створення візерунків на загущеній воді, та подальше перенесення малюнків на папір.

Философия на дому: выездной мастер-класс по эбру

Гончарство приведе у захват кожну дитину, особливо ту, що полюбляє ліпити або майструвати. Зроблений на гончарному майстер-класі посуд збереже тепло дитячих рук та займе чільне місце на домашній кухні.

Розпис новорічних іграшок, катання воскових свічок принесе радість любителям прикрашати будинок до свят. Аромат медової свічки ідеально підходить для створення святкового настрою, напередодні свят.

Спокійним і зосередженим дітям сподобаються заняття мозаїкою. Підставка, задекорована мозаїчними різнокольоровими камінчиками під власноруч зроблену чашку – ось ідеальний комплект в подарунок від Святого Миколая.

Маленькі модники з ентузіазмом візьмуться розписувати футболки, які стануть улюбленим елементом гардеробу.

Найцінніший подарунок нашим дітям – це емоції та враження. Даруйте подарункові сертифікати на творчі майстер- класи та радійте яскравим емоціям та новим звершенням разом з дітьми. Замовити сертифікат можна написавши нам або зателефонувавши в студію.

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті